@Mendoza (06.07.2019 23:02): Ano i alkohol má své místo a tomu nikdo nesebere (alkohol dezinfikuje, čisti atd.) Máš samozřejmě pravdu, myslel jsem trochu jinak než jsem to asi napsal. Spíš mi šlo o porovnání co je legální a co není. Dobrá připomínka!!
Marihuana není vše lék, stačí znát pár dlouhodobých kuřáku :)
Jsem sice v tuhle chvili zaujatej, pacto mam v sobe par piv a panaku a brcko si dneska asi nedam, ale tvrzeni, ze marihuana v medicine muze prinest vic uzitku nez alkohol (může i pomoci ve farmaceutickém oboru na rozdíl od alkoholu), je nesmysl. Oboje ma v lekarstvi sve misto, ale holt si svoje misto jeste bude muset vybojovat. I kdyz v posledni dobe mi prijde, ze dost lidi v ni vidi jakysi vselek, coz je taky blby, kdyz neexistuji poradny studie.
@rikuhahl (06.07.2019 17:27): jj to je jistý, bohužel i když si to po sobě přečtu, tak dané chyby moc nevidím, jelikož to čtu bez chyb. Dyslexie si vybírá svou daň. Ještě, že to není povinný číst :)
@Strady (komentář): čoveče, asi jsi celou hru i komentář projel v travním rauši, protože chybek v podobě chybějicích, nebo špatných koncovek slov atd. je v tvym komentu fakt hodně :)