Warhammer: End Times - Vermintide Karak Azgaraz

15.12.2016

rozšíření

Třetí rozšíření pro hru Vermintide zavede naši pětici hrdinů hluboko do šedých hor v podobě tří nových map.

Skavení armády jsou v pohybu a vyplení vše, co se jim dostane do cesty. V první mapě se hráči vydají do starobylého trpasličího města Khazid Kro, kde musí evakuovat starého trpasličího mechanika Halgrima, který ve městě hluboko pod horami zůstal. Ve druhé části hrdinové musí projít horským průsmykem, aby stačili včas vzít prokletou trpasličí runu z trezoru, který vykopali skaveni, ale nemohou ho bez Bardinova klíče otevřít. Nakonec, ve třetí mapě se musí hrdinové probojovat k signálnímu ohni, zapálit ho a dát tak vědět zbylým trpasličím državám, že se blíží Skaveni.

Rozšíření rovněž přidává nové achivementy ke splnění a dvě nové zbraně, Viktor může získat falchion, těžký jednosečný meč do jedné ruky a pro Bardina je zde válečný krumpáč, se kterým umí zacházet každý trpaslík. Za zmínku stojí také to, že pokud hostitel vlastní rozšíření, ostatní hráči k němu připojeni nemusí rozšíření vlastnit, aby ho mohli hrát.