Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr

60
1 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
akce > 3rd person akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
05.06.2018 PCPS4XOne
Vývojáři:
Oficiální stránky:
https://neocoregames.com/en/games/warhamme…
Inquisitor - Martyr je akční RPG ze světa Warhammer 40,000, ve kterém se hráč ujímá role tzv. Inkvizitora, tajného agenta Impéria, jehož úkolem je čistit ztracený sektor Caligari od prezence sil Chaosu.

Na hráče čekají náhodně generované mapy, na kterých mohou plnit různé druhy úkolů a rozvíjet tak dovednosti své postavy. Hra má po vzoru jiných akčních shooterů mechanismy jako krytí za všemi možnými předměty, zabíjení nepřátel všemi myslitelnými způsoby a zničitelné prostředí. Ve hře je několik tříd Inkvizitorů, které určují styl hry (Crusader zaměřený na boj na blízko, "kouzelník" Psyker a Assassin spoléhající na stealth postup). Každá třída má pak k dispozici další tři specializace.

Hru je možné hrát sólo nebo společně s dalšími třemi kamarády, se kterými můžete i vytvořit klan zvaný Cabal, který splněnými misemi nabývá na zkušenostech stejně jako postavy a odemyká svým členům různé výhody.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.