Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Unreal Tournament

Unreal Tournament 4 (neoficiální název)

88
7 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
online > online akce
Forma:
free to play
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
Nehotová verze
2015 PC
Vývojáři:
Epic Games
Oficiální stránky:
http://www.unrealtournament.com
Pátý díl série a již devátá hra z Unreal univerza. Unreal Tournament, po kterém je pojmenována i samotná hra, je krvavý turnaj bez jakýchkoli zábran, odehrávající se v rozličných arénách po celé galaxii. Vojáci, žoldáci, kriminálníci a v podstatě kdokoli s talentem pro zabíjení, přicházejí ze všech koutů známého vesmíru, aby se mohli velkého turnaje účastnit. Konečná výhra připadne jen jednomu z nich.

Unreal Tournament se neobejde bez svých ikonických zbraní. Na začátku každé standardní hry však dostanete jen tu základní. Zajímavější kousky je potřeba posbírat v průběhu kola, zrovna tak jako munici do nich. Pro doplnění zdraví je potřeba hledat lékárničky a do toho jsou na specifických místech umístěny power-upy, které vám po omezenou dobu poskytnou výraznou výhodu, ale zároveň z vás udělají prioritní cíl pro ostatní hráče. Kdykoli zemřete, přicházíte o všechny nasbírané zbraně a bonusy. Mít mapu pod kontrolou je klíčem k vítězství.

Vývoj je crowdsourcován a účastní se ho nejen vývojáři z Epic Games, ale také někteří hráči a moddeři.


Poslední diskuzní příspěvek

Ty jo Bombing run, to byla paráda. S botama trochu o ničem, ale na LANce super. :))

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.