Ty jo Bombing run, to byla paráda. S botama trochu o ničem, ale na LANce super. :))
Taky je mi záhadou, co na tom tolik lidí vidí. Ale nevěsme hlavy, toto UTéčko zajisté dřív nebo později bude zhotoveno a pořád i věřím tomu, že to bude vrchol série. C:
Ví někdo, co bude s tímhle projektem? Asi před měsícem jsem ti to stáhnul a pár hodin odehrál. Není to vůbec špatný, ale ta hra už přes rok nedostala žádný update, takže to vypadá, že je ta značka u ledu?
Zběžně jsem si nového Unreal Tournamenta zahrál a musím uznat, že hratelnost má hodně dobrou. Tedy s přihlédnutím k tomu, na jak starém a dýchavičném stroji jsem ho spustil. Konkrétně na Core 2 Duo 2,66 GHz, 4GB RAM a GTX 750. Tahle archaická mašina jen tak tak splňuje minimální požadavky, ale hrát se to dá. Naneštěstí se mi nepodařilo aktivovat měření snímků za vteřinu, takže nevím, jestli je hra skutečně tak dobře optimalizovaná, nebo jsem já tak nenáročný :-). Zkoušel jsem asi čtyři deathmatchové mapy, včetně obligátního Outpostu. To je pěkná spleť chodeb a místnůstek, ve které se takový prostorový primitiv jako já lehce ztratí. Škoda, že vývoj nového UT postupuje tak trestuhodně pomalu.
@Victor (27.11.2017 10:00): Už dlouho nebyl žádnej pořádnej update, blog taky mlčí. Obávám se, že prioritu maj teď jiný hry co vyvýjí. Ale hratelnostně je to už teď ok, map a zbraní dost.
@Victor (27.11.2017 10:00): Bohužel vývoj nijak extra nesleduju, takže updaty neposoudím, ale tak je tam (team)deathmatch, k tomu nějakej assault nakombenej s ctf ("blitz"), z čehož jsem byl nejdřív rozpačitý, ale nakonec jsem uznal, že to je cool. :p a map tam je aspoň prozatím dost imho a zbraně tam jsou snad všechny? :P

edit: Jinak graficky to na mě působí jak UT2k4 se zbraněma z UT3, a šlape to dobře. A novinka pro mě teda je, že není double jump, ale přidali že se dá podržením jumpu běžet po zdi, usnadnili úskoky (= a tedy i odrazy od zdí), a na Shift (default ofc) přidali takové sklouznutí se, které teda musím říct mi do toho všeho zapadá moc všechny a vypadá to cool, no kua baví mě to, to je znát xD :P ;)
V popise je uvedené, že ide o deviatu hru Unreal univerza. Ktorá je tá deviata?
1. Unreal
6. Unreal Tournament 3
7. Unreal Tournament 4
8. Unreal Championship
9.?
Jinak, kdo váhá: Prozatím jde krom CTF a DM hrát tyhle bojůvky i offline s boty, přičemž se hrou sbírají XP a za jejich sběr jste odměňováni postupným odemykáním volovinek typu účesy, čepice, brýle... Navíc offline část hry funguje jako výcvik, takže tu máte i výzvy, kdy každou mapu je možné hrát ve více modech (teď tedy jen DM a CTF) ve třech úrovních obtížnosti a za každou splněnou a vyhranou obtížnost získáte hvězdičky, čímž mj. také stoupáte na žebříčku. Popravdě hlouběji jsem nepátral, zda to všechno má ještě i další přidanou hodnotu, ale na pre-aplhu je to už překvapivě v hratelné podobě.

Aktuálně probíhá Halloweenská akce, kdy si lze pečlivým hraním a sbíráním XP vysloužit i nějaké halloweenské propriety (oblečení), které jindy získat nepůjdou. A krom upravených map (speciálně upravená Facing Worlds) je ve hře i halloweensky upravená hudba :)

Teď jsem to jen kvůli nakouknutí na Halloween znovu spustil, stáhl si klasický 3GB update a chvíli si pohrál s boty :) Mám čepičku a brejličky (k tý postavě nesedí jak pěst na oko) a je vidno, že jsem to už asi 300 let nehrál :D
@PRIVATE MARTIN (22.10.2015 15:49): Zatím to není řečeno nijak přímo, protože jde stále o pre-alphu, našel jsem ale:

"What are Unreal Engine 4's system requirements?

For developing with UE4, we recommend a desktop PC with Windows 7 64-bit or a Mac with Mac OS X 10.9.2 or later, 8 GB RAM and a quad-core Intel or AMD processor, and a DX11 compatible video card. UE4 will run on desktops and laptops below these recommendations, but performance may be limited."

A na dotaz jak je tomu nyní:

"We don't know yet. The game is probably running worse than it should at the moment due to debug and unoptimized code, but there's not many complex visual effects either, so who knows what it will perform like when it's out."

Na mý plechovce, viz profil, mám nastaveno vše na Full, vše chodí bezvadně, ale je slyšet hlučící grafika a obecně větráčky, což je informace, která je ti k ničemu :D
Těším se. Těším se na hru, ačkoliv vím, že se k ní dostanu málokdy a sporadicky. Prozatím udělali od prvních verzí velký kus práce.

Musím ale uznat, že mi nějak dvakrát nesedí ta aktuální hudba v menu. Je to taková pocta původnímu tématu, ale příliš okatá na poslech :)