@ugraugra (komentář): Helen nemůže se ta ipad verze lišit od té pro PDAčka? :) Já to tenkrát hrál na HARD a můžu ti říct, že jsem měl hooodně dlouho problémy v soubojích i s penězi.
@ugraugra (01.08.2015 23:38): Prošel jsem ten level krok po kroku podle návodu a pche, zapomněl jsem kliknout na jednu knihu v knihovně, takže jsem jakoby nevěděl, že s tou sochou lze hýbat, i když to bylo evidentní i podle prázdného čtverečku na mapě za zdí.
Jsem seklej v Levelu ruined cloister. Prosel jsem knihovnu, vlozil dva gemy do te lebky a ted nevim co delat dal. Uz jsem i koukal do navodu a pry mam jit do templu a tapnout na sochu, cimz se mi otevre vchod do podzemi ale at klikam jak chci, vchod se neotvira. Doufam ze to neni bug
Jsem na konci královské hrobky a třebaže jsem porazil golema u válečníka, vyřešil hádanku u kouzelníka, zahrál na flétnu u hudebníka a rozmístil předměty u mnicha, tak mám stejný problém jako pisatelka Kaci. Stalo se to někomu, kdo hru nakonec úspěšně dohrál?

EDIT: Už jsem přišel na to, v čem je problém, ačkoli zatím neznám řešení. U hádanky u rádce Brofuse se mi nedaří pomocí správného rozmístění předmětů rozsvítit dvě pochodně u jeho katafalku (jako tomu bylo u ostatních tří strážců), tím pádem teleport nefunguje.

EDIT2: Vyřešeno, dával jsem předměty na podstavce ve špatném pořadí, holt neumím číst.
Nemáte někdo radu, jak na tvorbu postav, spojenou s nestejnoměrným růstem zkušeností? Začal jsem hrát s partou válečník (šerm, tvrdý dopad), vrah (boj beze zbraně, draťák), kněz (léčitel, ochranná aura), mág (ohnivá koule, magická věda, ochranný kruh).

Výsledkem je, že vrah má asi o 800 zkušeností méně než válečník (ten dává zbraněmi větší damage než vrah holýma rukama), kněz a mág mají polovinu zkušeností co válečník (kněz léčí a sesílá podpůrná kouzla, mág sesílá ohnivé koule). Přijde mi to hodně nevyvážené, protože na počátku je poměrně problém se zdroji, válečník může bojovat pořád, jenomže na kouzlení je třeba mana, tedy spousta peněz a i tak všechny postavy zaostávají za válečníkem.
Rake In Grass istý čas predávali aj verziu pre PC, ale minulý rok odpredali všetky práva na hru inému vydavateľovi. Pretože hru už nevlastnia, odstránili zo svojich stránok všetky odkazy, linky a reklamné informácie. Nový vlastník autorských práv potom prestal podporovať PC verziu a zameral sa iba na mobilný trh. (Myslím, že hru odkúpilo vydavateľstvo 10tons.)
Tak jsem to zase rozehrál. Je to typické old school krokové RPG (v podstatě dungeon odehrávající se převážně venku). Každá postava má skilly, inventář, neexistuje tu autoheal ani spánek (vše musíš čerpat s kouzel nebo jídla) a navíc klasický turnbased combat. Na iTouch je to luxusní záležitost.

Doporučuji!
Say - existuje, ale zaujimal by ma dovod, preco zmienka o nej uplne zmizla z ich stranok...hmm, zaujimave (jo a presne z tej ponuky ju mam aj ja :) ).