Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
@ugraugra (28.10.2020 19:11): Tyjo je to sice asi 19 let, ale ze by jeste na Dark Paradise nechali moje postavy aktivni? :D Mel jsem tehda docela dobryho paladina a hlavne crafta, kterej byl grandmaster miner a vydelaval tim docela dost penez, takze jsem mel v najmu luxusni vilu v Britu.

Laka me to jeste jednou zkusit a konecne si celou tu zemi projet, tehda me dost omezoval pomalej modem, nemoznost hrat vic jak hodinu denne a to jeste v noci, jinak by me otec diky uctum za telefon zabil a vsudypritomna PKcka, takze jsem se vicemene zdrzoval jen ve mestech, cestoval jen s nejvetsi opatrnosti a o nejakym pleneni dungu si nechal jen zdat, to byla zalezitost vyprav o 50-ti lidech, tehda to hrala spousta lidi.

JInak gratulace k dohrani, U8 je jednou z mala her, kterou bych mel jeste skutecne chut dohrat.
@jvempire (27.10.2020 15:45): Tak devítka je poslední díl, který jsem nedohrál, takže určitě ano. Jen přemýšlím, jestli to dát před a nebo po Ultimě online, která je chronologicky starší. UO jsem kdysi velmi krátce hrál, ale chci tomu dát pár týdnů a pořádně se toho nabažit.
@ugraugra (komentář): Pekný komentár - ale teda, mať na stole dokončený datatdisk a nevydať ho - na to nemám slov - o to viac je mi to ľúto, že sa neskôr stratil a fanúšikovia si ho už zrejme nikdy nezahrajú, narozdiel od datadiskov k Shadow Warriorovi, ktoré boli neskôr nájdené a vydané zdarma.
@Richmond (19.04.2012 20:31): Ano, ale ona ta nápln asi bude hodně ředěná a nedodělaná (v porovnání se skvělou sedmičkou). To je tak, když do toho kecá EA, která už trochu nahlodala kvalitu Serpent Isle.

Ale od vyzkoušení devítky mě neodradí ani jeho další videorecenze :).
S tim Pentagramem tedy nevim. Mam pocit, ze uz se na tom prestalo delat a ze to tedy nebude 100%. Osmicka je dobra, ale je potreba aplikovat patch na hopsaci akce.
Doufám, že osmička nebude tak špatná jak se všude píše. Jinak Pentagram by měl být již na podobné úrovni jako Exult.