Nevíte někdo jak se jmenuje ta česká hra s letadlama co vypadá podobně? Myslím, že ještě nevyšla a dělá jí sólo vývojář. Někdo název prosím, za zlatýho bludišťáka :)
@C00Lvice (05.01.2013 15:24): Je to tak padesát na padesát a že by to byly nějaké echt pěkné komentáře, to zase ne. Já jim ty pluska tenkrát třeba dal:-) Navíc pro mě je třeba zbytečná o takové hře vůbec něco psát.
Ale ať to tady nezasíráme, já jdu prubnout ten Tyrian, nějak mě to minulo.
@Kvasa (05.01.2013 11:06): Garret je jen jasným důkazem že to občas dotyčnému projde, ale pod podmínkou že se člověk zdrží hodnocení!!! Jak to právě udělal on. Ale stačí kouknout sem viz komentář Ebb a Kostíka, co je na nich tak špatného? hm?
Prostě tady objektivity se člověk nedočká. Těžko říct jestli x set zaujatých hodnocení, jako jejich konečný výsledek lze považovat za objektivní, určující kvalitu komentáře. Ale to samozřejmě často taky podléhá právě hodnocení. Člověk kterýmu se hra nelíbí dá nízké a šup už lítaj mínuska at má sebe lepší argumenty či komentář je sebelepší kvality. Někdo dá vyšší hodnocení hře která má kolem 50 % a napíše proč? TU MÁŠ NA GULÁŠ! :D
A jinak stačí kouknout Na Minorityho, který za svou kritiku Skyrimu sklidil po držce :D
@Phoenix (05.01.2013 09:18): Ono je to úplně jedno, respektive lidem co chtěj dostávat jen pluska doporučuji psát diplomatické komentáře, vůbec nereflektující jejich názor. Protože kritika je tu téměř vždy jen ztrhaná a teď nemluvím o mých komentech, ale o komentech druhých, stačí se podívat. Je tu x kvalitních komentářů, které jsou kritické a proto jsou zákonitě v mínusu, ale to jsou debaty do nekonečna tohle, co je/není dobrej komentář jak se má/nemá hodnotit hry apod.
@Isair (05.01.2013 03:05): Ono je opravdu dobré napsat, co se přesně člověku na hře líbilo/nelíbilo. V případě Tyriana to například může rozproudit debatu o obtížnosti skrolovaček (Andrej si v recenzi stěžoval, že je Tyrian moc jednoduchý, protože štíty fungují jako poloviční nesmrtelnost).

@Tyrian (05.01.2013 00:28): Neber si to osobně, rozhodně nejsi jediná, kdo občas dostane u recenze mínus :-) Navíc tady šlo opravdu jen o nepochopení toho, co má být v komentáři. A že je mezi náma holka, co paří hry, divné opravdu není.
@7c (05.01.2013 02:04): Možná:)

Tak či onak bych byl pro zlatou střední cestu... nejlépe ten zmiňovaný jeden-dva, max. tři kratší odstavce. Nějaké sáhodlouhé kecy (obzvláště pokud již byly předtím řečeny) také nevnímám jako ideální způsob, ale co už...

Každopádně věta "Je to super hra" mi nepřijde jako příliš kvalitní, přínosný komentář (krom toho je to poznat již z uživatelova hodnocení, čili bych rád v komentáři viděl spíše "proč") a oproti ostatním (pro většinu zájemců o hru hádám užitečnějším) komentářům by si měl vysloužit mínusové bodíky zcela právem. Proto mi přišlo příhodné to uživatelce říci.

Ale už se tu ty komentáře řeší nezdravě často, pročež bych toho pro jistotu nechal.
@Isair (04.01.2013 23:47): Něco jako další "nepsané pravidlo", že ke každé zprofanované hře tu musí každý uživatel napsat 5 stránkový komentář, ve kterém bude omílat ty samé oslavné ódy jako předchozích 30 komentátorů před ním? .-)

@Tyrian (04.01.2013 23:39): Spíš jde o to, že dřív byly komentáře i kratší, ale v poslední době na dh nastalo období slohových prací. Řešení co a jak je zpravidla jen na moderátorech - pokud bude něco nevyhovovat, tak to můžou smazat nebo přesunout do diskuse. Tj. spíš piš, mazat a zpětně upravovat se dá vždycky. Moje osobní (sobecká) rada by byla obecně v komentářích zmínit co a proč se hráči na hře líbilo (ať už grafika, multiplayer, hudba) - může to člověku (mně) pomoci při rozhodování jestli hru koupit/hrát.
@Isair (05.01.2013 00:18): dobrá..já jsem jen nepochopila co jsem udělala špatnýho když jsem napsala svůj názor ač krátký,na některou hru mám bohužel krátký komentář a na nějakou dokážu psát i tu slohovku..jak kdy...Nwm asi je divné že je tady mezi váma holka,co paří hry..:D nwm ale mě to nějak nepříjde..;):D
@Tyrian (05.01.2013 00:02): Ber nás trochu s rezervou, jsme tu taková banda podivínských Sheldonů:), nenech se tím, ehm, odradit. Snad si na nás brzy zvykneš (a my na tebe) a budeme tu skvěle koexistovat:).

@Tyrian (05.01.2013 00:04): Jen jsem informoval, neber si to osobně:). Na psaní komentářů rozhodně nezanevři!
ok omlouvám se nikdo není dokonalý!příště radší se zdržet veškerých komentářů aby vám to nahodou nevadilo;)
@Tyrian (04.01.2013 23:39): Mno, máme tu takové nepsané pravidlo, že komentář má být alespoň jeden-dva trochu rozsáhlejší odstavce dlouhý (tj. složený z několika vět) a pokud možno něco o hře sdělit, trochu ji v komentáři rozebrat.

Tyhle jednovětné příspěvky většinou píšeme do diskuzí, sekci komentář si pak šetříme pro "něco víc".
No,nevím co je za takovej problém,že jsem napsala ke hře,kterou jsem v mládí hrála větu,že je to super hra....Nenapsala jsem nic špatného ,tak nevím,co máte za problém?Hold každej není na psaní "SLOHOVEK" ;)
Proto jsem jí dal mínusko, abych ten váš nerozum trošku vyvážil.. :D Btw. Vuvuzela to byl ten maník s koncetrákem v avataru, kterýho jste tak naštvali, ne ?
Tak - dneska som si pripomenul jednu legendu a na jeden šup ju prešiel - moje highscore na normal (po všetkých piatich epizódach) bolo 1,259,409.
Pochváľte sa ostatní so svojím skóre. :-P
mimochodem, hudbu k tomuhle dělal alex brandon, člověk za deus ex nebo unrealem.A je to znát.