mclaren2005: Ne, akorát ta ženská hraje xbox verzi. Když si do PC verze hodíš poslední patch, tak je to jiná hra.
Drolin: Jak jsem psal... Ke hře se hodně dlouho nevrátím, takže proč tam něco nehodit?
Jo u mě to stejný. První věc je že se tam musí nahrát poslední (asi gigovej) patch. A pak hned sehnat koně a teleportační šutry a uvědomit si, že NPCček je tam spousta, ale důležitý jsou jen ty co nemají kulatou ikonku - já si to v první vesnici neuvědomil a byl jsem zpočátku dost frustrovanej že jich tam je tolik a všechny musim zkusit prokecnout :)
To je docela zvláštní že nikdo z nás se nedostal za hodinu hraní, jinak souhlasím s Drolinem, a vyhýbám se po takto krátké herní zkušenosti hodnotit, těžko říct proč u někoho hra boduje a u jiných nedokážě vzbudit chuť hrát dál.
Say: Uplně stejný proces s TW proběhl i u mě. Ale hodnotit to po slabé půl hodince i s instalací?
Bodkin: No tak to já vyšel taky z chrámu a promluvil jsem s někým v té vesnici a dál se nedostal. Možná to bylo 20 minut.
Jack_Dark: Přesně tam, kde Bodkin. Nic mě na tom nějak nezaujalo, hudba odradila, akorát grafika se tvářila tenkrát zajímavě, ale šíleně blbě optimalizovaná. Vrátit se k tomu? Leda z nouze, takže v nejbližších pěti letech rozhodně ne.
Já skončil po cestě z chrámu dolů k vesnici. Takže asi tak po 15 minutách hry. Můj rekord.
Say: Jak jsi se daleko dostal? A hodláš se k tomu ješte vracet někdy? Mě ten úvod tak totálně nebavil že jsem to odložil a později i smazal. Ale hra je stále v poličce mezi originálkami, tak snad se někdy překonám a ten úvod nějak přežiji.
Už dohráno? To je teda rychlost, jinak u tohoto kousku jsem se nedostal přes úvod mě to nějak odradilo, ale v budoucnu tomu zkusím dát šanci.
Jeežiš, kdy už konečně zase někdo udělá hru s uspokojujícím závěrem? Jinak 47 lvl, 14,5 hodiny, boss na 5 ran :)
Teda myslel jsem že mě to bavit nebude a taky že úvod je příšernej, ale ted mě to chytlo brutálně, to huntění lepšího equipu jako motivace u mě prostě funguje a tady toho je požehnaně a navíc ty zbroje jsou krásný.
Falagar: Ne, v intru to není.

USER47: OK.

Bezejmennému hrdinovi byla unesena sestra Kira. Po pár měsících mu Reist oznámil, že pokud ji chce zpět, musí mu přinést určité žezlo se čtyřmi drahokamy, které mají sloužit k rituálu, který přivede zpět boha války Aziraala. Gandohar, Reistův služebník, mu nabídne pomoc jak to jen bude možné. Po telepatickém rozhovoru se sestrou, která hrdinovi řekne, že Gandoharovi věří, protože ho zná, hrdina souhlasí. Na Gandoharovu radu domluví předání v Qudinaru, jediném místě, kde je možné žezlo zničit (pojistka). Co se stane při výměně v Qudinaru si prohlédni v tomto videu, kde je Reist v zelenostříbrném brnění a Gandohar červenostříbrném:

Qudinar-Cutscene

Po této události jde hrdina osvobodit sestru do závěrečné lokace - Oswaroth. Prolomí magickou bariéru kolem města, porazí Reista a stane před Gandoharem, který mu nabídne volbu. Pokud nechá Aziraala v těle své sestry, získají všichni obrovskou moc, Kira i nesmrtelnost. Pokud nepřijme, poražením Gandohara, hra končí (dobrý konec). Pokud přijme, poražením paladinů, hra končí (špatný konec). Právě od těchto dvou konců dostala hra svůj název. TW2 navazuje na špatný konec. Mezi TW1 a TW2 se, mimo jiné, Gandohar stal císařem.

Proč mi nefunguje spoiler?
Nebude to v intru? Pokud to bude pro děj důležité, určitě ti to někdo někde ve hře sdělí...
To jsem četl, ale to jsou spíš takový úvodní informace, o průběhu a rozuzlení tam nic moc není...
Docela překvapení, jde o vcelku novou hru (na poměry GOGu). TW mě fakt bavilo, ale za 10 babek do toho nejdu. Ale překvapuje mě, že do toho jsou dva daťáky, o jejichž existenci jsem neměl ani ponětí. Ví někdo, co přidávají?
Proč se Two Worlds jmenuje "TWO" Worlds? Co je myšleno tím druhým světem?
Pivo: Jen tam pro zajímavost myslíš tim bossem toho toho hlavního záporáka ? Nebo ty paladiny ? Protože ty paladinové jsou silnější jak on tak ty jsem dal taky na víc ran :D (pro jistotu jsem to hodil do spoiler rámečku).
To se mi též moc nelíbilo, že nikdy nešlo odhadnout, jak bude který protivník silný. Jinak nevím na jakou obtížnost jsem hrál nebo jestli na nějakou. Hra se mi ale těžká nezdála a hrál jsem ji v pohodě, akorát jsem nedal bosse na dvě rány :-)
Pivo: A nehrál jsi to třeba na hard ? Mám pocit, že se tam dá nastavit obtížnost. Já to hrál jen na normal. Docela mi tam ale přišla nevyvážená obtížnost, protože třeba tim městem skřetů jsem projel jak nic a vše vykosil, ale nějakej větší brouk nebo co mě furt dá na ránu :D ale drak mě zase na ránu nedá :D teda jak kterej :D nvm no hra mi přijde dost lehká, protože těch pár co tě dají na ránu klidně můžeš oběhnout, nebo stačí uskakovat (většinou útočí pomalu až na takový pekelný rytíře).
Garion: Tak obtížnost asi stejná. Ale já prostě neovlivním počet ran :-)
To není jako střílečka, kde záleží na zkušenostech, tady mám určitou sílu, určitou zbraň a podle toho bych měl být silný. Nevím, jestli jsem něco vyskiloval blbě nebo ne. To už je fuk :-)
Pivo: tak to jsi byl asi lama, no :o) hral jsem mam dojem posledni patch (snad 1.7), dohral jsem to az po tobe ;) ringy jsem prakticky nepouzival, sebral jsem nejaky na zacatku a pak me nebavilo studovat, kterej je lepsi, kdyz mel kazdej cca 5 vlastnosti, silu jsem mel 100-110, daval jsem dost i do zdravi a many
Garion: Jo lama. Já měl stejně vyskilovanou postavu jako vy a neovlivním na kolik ran dám nepřítele :-)
Možná nějaký patch ztížil obtížnost nebo nevím. Ale ringy apod. na sílu jsem nepoužíval, jen jsem si ji dal na stovku a pak jsem nic už nedělal.
Pivo: no to je jednoduchy, ses proste lama :o) silu jsem mel cca 100 a jako zbran mec normalni zraneni cca 5k + 5k magicke zraneni (asi blesk nebo chlad), jediny kouzlo na sobe jsem mel takovy to odrazeni 80% zraneni na nepritele
Pivo: tak já ho dal rychle, protože jsem měl štěstí na ten kritickej úder jak si můžeš vyplusovat se mi poved hned dvakrát :D (máš na něj šanci asi 12% když je vyplusovanej). A ten předboss vzal určitě víc seků tak 10-20. Taky jsem měl na sobě kouzlo co zvýší sílu o 150% ale nepřišlo by, že by nějak působilo.
Tak já hrál asi jinou verzi hry :-)
Sílu jsem měl přes stovku, zbraně celkem vymakané, ale boss šel na hodně ran. Jinak tam jsou dva bossové, ne? Ten předchozí, toho jsem dal tak na 100 ran :-D
vsak ten pribeh tam je hlavne o tech prupovidkach hlavniho hrdiny, jak pri hlavnim tak pri vedlejsich ukolech :)
Garion: u mě lehnul taky na 4 rány a level jsem měl něco přes 50 a dohráno za 16 hodin čistého času :D ty nepovinný úkoly mě už prostě nebavili. Tady musim říct, že příběhová linie je snad ještě horší než v G3.
Konec vyloženě takový, jaký nemám moc rád. Jinak hru jsem dokončil na 47.úrovni a nějak nepřemožitelný jsem nebyl a závěrečný boss šel tak na 30 ran :-)

Ale i tak hra těžká nebyla, akorát jsem nebyl nepřemožitelný.
Já mám level 20 nebo 21 a s draky, golemy apod. mám docela dost problémy. To tak 200 ran :-)

No, ale teď už budu dávat body jen do síly a obratnosti. Ale ty hlavní úkoly mě prudí, že někdy nevím, jak získat nějaký ten důkaz apod. Snad na to přijdu.
Lvl si fakt nepamatuju, ale byl jsem totálně indestructible. Final boss šel asi na 3 rány.
ja jsem dal az na vyjimky vsechny zhruba od levelu 15-20

jinak jsem uz ke konci a mam neco mezi 50-60 (uz jsem dlouho nehral)
Karasa: Jaký jsi měl level na konci hry?

Co se dívám, tak si všeci stěžujete, že hra je lehká a já blbec jsem na 15. levelu (+-) a furt mě smečka stříbrných vlků dokáže dostat a musím hodně uskakovat. Co já dělám špatně? Těžké to není, ale superman nejsem ani zdaleka.
Nenajde se někdo kdo by přidal dva datadisky "Tainted Blood" a "Curse of Souls"?
nemate nejake info o tom datadisku ?? treba na tiscali je ze uz vysel v breznu , nekde jsem cetl ze to odlozili na prazdniny a ze z toho bude uplne nova hra .. ale ted nic , ani nevim jak se to uz ma jmenovat

edit: tak uz jsem nasel fanstranku .. no a zima 09 tak jsem zvedavy jestli to vyjde xD