Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Twin Mirror

01.12.2020
kompatibilní
68
7 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Někdejší investigativní novinář Sam Higgs se vrací do svého rodného města Basswood v Západní Virginii, na které nemá zrovna nejlepší vzpomínky, a chce tuhle minulost nechat za hlavou. Ovšem důvod, proč se vrací, není zrovna nejpříjemnější. Jeho přítel zde zemřel tragickou smrtí a jelikož je Sam tak trochu génius, pustí se do vyšetřování okolností. Při vyšetřování však odkrývá temná tajemství města a jeho obyvatel a je tak velmi obtížné určit, komu lze věřit a komu ne. A v neposlední řadě se nabízí také otázka, zda může věřit sám sobě.

Twin Mirror je psychologický thriller od tvůrců her jako Life is Strange nebo Tell Me Why, tudíž se celková hratelnost silně podobá zmíněným titulům. Tvůrci se však tentokrát snaží vyhnout nadpřirozeným schopnostem a soustředí se na psychiku hlavního hrdiny. Ten totiž trpí schizofrenií a značnou roli při vyšetřování případu hraje jeho porucha osobnosti. Zatím co v určitých případech mu tahle nemoc poskytuje další pohled na určité situace, v případech jiných ho dostává do ještě větších problémů.

Na rozdíl od jiných adventur od tvůrců z Dontnod se tentokrát nejedná o epizodickou hru, ač původní plán s ní počítal. Můžete se však klasicky těšit na bohatou interakci jak s prostředím, tak s lidmi ve městě a samozřejmě také na možnost ovlivňovat některé reakce a tak i vývoj příběhu, jelikož ve hře neexistují žádná dobrá ani špatná rozhodnutí.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.