Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tropico 6

73
4 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > budovatelská strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
2019 PS4XOne
29.03.2019 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.worldoftropico.com/en/
El Presidente is back!

Po takřka pětileté odmlce se vrací oblíbená budovatelsko-strategická série se svým šestým regulérním dílem v pořadí a také s řadou novinek. Aktuální části se ujalo nové vývojářské studio a hra běží na Unreal Engine 4, což je v této sérii také novinkou. Coby diktátorský El presidente se ujmete vlády rovnou nad celým souostrovím, jehož obyvatele můžete dle libosti drtit pod vlastní krutovládou, téměř bezdůvodně je věznit, mučit, popravovat nebo blahovolně udělovat milosti.

Hra vám tradičně představí všechna čtyři historická období, od kolonizační éry se přes světovou a studenou válku přehoupnete až do současnosti. Prozatím neviděnou volnost a výzvy zakusíte již při budování malého totalitního městečka na jednom z ostrovů, které můžete postupně mezi sebou propojit mosty nebo tunely a o dopravu se postarají letiště, ale klidně i lanovky. Komplexní politický, obchodní a ekonomický systém si vyladíte dle vlastního vkusu, kde najde uplatnění jakýkoliv šílený nápad. Nikdo se tedy nebude divit, když si armádu a tajné agenty pošlete třeba pro sochu Svobody.

Hrát můžete nejenom kampaň, ale i kooperativní nebo kompetitivní multiplayer.


Poslední diskuzní příspěvek

sten: Jo presne to si myslím, frky už sú recykle, ale ako kolónii zabezpečiť dvojaké potraviny, lieky ... to neprezradia, evidentne si to…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.