Dík a mám ještě jednu otázku - jak poznám v kolikátém jsem poschodí, vidím jen název.
To bude asi tim, že si mu dal nějakou rybu, která peta změní v určitou potvoru.
Proč se z mého hafana stala "želva"? Vysvětlí mi to někdo? A jdou tyhle "změny" nějak ovlivnit?
Ugraugra: Keby len sochy, celý ten screen vyzerá ako Blackrock Depths, Blackrock Spire alebo Molten Core z WoWka. :)
No to si už ze mě utahujou. Nepřipomínaj vám ty sochy něco? Navíc ta lokace kde jsem se jmenuje Molten prison, což mi zase evokuje Molten core :) A celkově mi furt přijde že hraju offline verzi wowka, těch podobnejch až stejnejch věcí je tam mooc.
Tak ta hra mě začala bavit. Dostal jsem se do nějakýho 20. patra a začíná přituhovat. I když... problémy dělaj jen ještěři a jejich charge, kterýmu se dá uhnout ale ve velkejch bitkách, kde neni moc vidět to jde těžko. Na tohle neni můj chatrnej necro stavěnej :) Ale libice je, že můj pejsek má jako spell vyvolávání skeletonů a já k tomu ještě vyvolávám zombíky + minioni :) Jo a přesedlal jsem z ice na eletric magic a je to paráda. Ted už jen čekám na 25 lvl na toho šílenýho golema :)
Když si v menu dáte Load character a najedete kurzorem do sloupce vpravo na vaší postavu, tak se vám ukáže jak dlouho ste s ní hráli. Mě to ukazuje 3,5 hodiny - lvl 19
Karasman: Mně pet (mimochodem volil jsem číču) funguje bezproblémově, odmítal jít odnést věci do města jen jednou a to když byl "mrtvý" :-D Používám to čudlítko s pytlíkem při zavřeném inventáři. Ve městě pak prodá uplně všechno co má, kromě vybavení na sobě.

Ugraugra: Zatím hra nespadla, ale mám za sebou jen pár hodin hraní.

Pooky: Pod nekonečným dungeonem si představím, že i po zabití hlavního mínusáka budeš dál nacházet v každém patře schody dolů do dalších náhodně vygenerovaných podlaží, potvorám dál bude růst level, budou se generovat náhodné vedlejší questy atd.
Jasně, petův inv je narvanej věcma na prodej.
Jinak mi hra nespadla ani jednou. Ale hrál jsem zatím cca 3-4 hoďky (fakt odhad, lvl mám tuším cca 13).
karas: já to taky rozehrával na normal, ale po prvních 3 levelech jsem to rozehrál znova na hard. A ted lituju, že jsem nedal tu nejtěžší obtížnost, bo je to pořád jednoduchý. Za posledních pár lvl jsem umřel jen jednou, když mě zabila past v truhle, která mi ubrala asi 3/4 HPček xD

S tim petem - máš ty itemy co chceš prodat přendaný do petova inventáře?

A jak vám hra padá?
Jak je v popisu napsané : "nekonečný" dungeon, jak je to myšleno? Vždyť po dohrání všech questů už přece není co hrát, ne?
Tak jsem to včera chvíli hrál, jsem a těma prvníma dungeonama, kde se to změní na tu zeleň či co. Celkem mě to baví, jen ta obtížnost je fakt jednoduchá. Hraju na normal a čekal bych nějakou normální obtížnost, ale dávám všechno s prstem v nose (warrior). Umřel jsem jen jedno ze začátku, když jsem se ještě rozkoukával, teď jen výjimečně použiju lektvar, jinak mi nikdo skoro nic neudělá. A padá až moc předmětů, už se v tom špatně orientuje. Jinak dobrý.
Jo a dotaz - u peta je funkce, že půjde prodat věci z inventáře k obchodníkovi, ale nevím, jak funguje. Ať jsem kdekoliv, tak se mi napíše, že odtud to nejde.
Tak mi hra poněkolikátý spadla, tentokrát následoval i samovolný restart kompu. A to mi zrovna padl nějakej setovej meč... KUA
Jak nečekané : ).Sakra jak já jsem rád že mě bavěj všechny možný druhy her : ).
uch-och?! Ta hra je imho tak zabavna asi ako to spominane Fate, takze... Z mojej strany je hodnotenie jasne. Ale nebudeme predbiehat :)
Já to beru jako Diablo 3, což to v podstatě je, a je to super : ).
Ať to připomíná co chce,důležité je,že je to zábavné.Hry jsou od toho,aby se člověk pobavil
ura: neříkám že to je dokonalá hra. Třeba když zjistíš že se potřebuješ vrátit na nějaký level (třeba jsi si na tom levelu zapoměl vzít quest někoho tam zabít), a chceš se tam vrátit z vyššího levelu na kterým aktuáln jsi, tak můžeš zjistit, že při cestě zpátky jsou zamčené dveře (to se mi stalo před overseer komnatou, měl jsem pocit že jsm něco na minulém podlaží zapoměl, a něšlo jít zpátky, tak jsem musel portálem na podlaží 5 a pak vše proběhnout abych zjistil, že jsem tam nic nezapoměl :-) a přitom jak jsem probíhal přes ty moby jsem zjistil, že se dají vlstně levely takhle oblafnout, prostě teoreticky by se dalo všechno proběhnout (pokud by ti nešlo o zabití bossů). No není to dokonalý, ale když to člověk bere z té pozitivní stránky, tak bvidíš, že je to výborná rubačka s přidanou hodnotou (vlastnosti, hodně typů předmětů, skill strom, souboje jsou čím dál hustší apod.)..........
Paul: Jj, toho jsem si všiml, že je to od téhle party (právě proto mě Torchlight nalákal). Jen je mi divné, že se hra tváří jako nový titul.

A souhlasím, hraje se to (zatím) pěkně, musím zaklepat :-)
Psyx - já Fate nehrál, ale hlavní designér Mythosu a Torchlightu je člověk co vytvořil Fate, a zbytek lidí jsou lidi co dělali Diablo 1+2, takže ta podobnost rozhodně není náhodná.Hra je jinak extrémně návyková a zábavná, nemůžu si pomoct : ).
misa: dělal, ale asi jen 2, možná 3. To mi neřikej, že jenom kvůli tomu že jsem trochu expil maj potvory o polovinu nižší lvl. Mno docela mě to ted nasralo, bo jsem vlezl do nějakýho portálu a pak jsem nemohl hodit town portal a zrovna mi došli mana poty, takže jsem celej level musel se svym necrem vymlátit melee a bylo to dost o chlup :) Konečně jsem trochu pocítil hard obtížnost :d
O generování úrovní: Žravou truhlu jsem měl také, v druhém patře.

Nemůžu si pomoct, mně to přijde jako obyčejné pokračování Fate. Podobné NPC (k dokonalosti mi chybí jen bard a léčitelka), podobná grafika, v prvních patrech stejná monstra (slizky, pavouci, skřeti atd.), stejná zvířátka...

Jen ten systém skillů/povolání je víc diablovský (3x10 skillů pro každý charakter).

Hratelnost mi přišla slušná, lepší než u Fate (i když ten mě ze začátku taky bavil) a horší než u Diabla. A chybí mi ten prokletý multiplayer.
nedělal jsi náhodou nějaký ten dungeon z mapy co ti prodal obchodník nebo sidequesty od toho chlapíka s vlastním teleportem? Tam jsi mohl rychle nabrat zkušenosti. Na jednotlivých podlažích hlavního dungeonu jsou totiž monstra s pevně daným levelem, tj. nelevelují s tebou. Já jsem byl lvl10 a na podlaží 6-7 jsem to samozřejmě dával s přehledem (protože jsem si předtím prošel mapu od obchodníka a jeden sidequest). Teď jsem na úrovni 14 a mám lvl 13 tj. srovnává se to, mobové mají myslím lvl 11 až 12.
Jop, ta tam byla několikrát.

Jinak když tak koukám na ty modely zbraní, tak mi přijde že to je taky okopčený z wowka :) Se pak nedivim, že vývoj trval jen 11 měsíců když polovinu věcí převzali. (ještě jsem si všiml stejnejch "heků" od potvor když bojujou jako v diablu.. no a vlastně celkovej koncept hry už měli vymyšlenej, nic neměnili, přidali jen pár vychytávek)
pěkný :) já jsem se šel vyspat a předtím jsem chvilku čekal na L4D2 takže jsem přestal někde na lvl5-6. Taky jsi tam měl tu žravou truhlu (myslím někde na úrovni3)? Tj. jestli dávají do těch náhodně generovaných úrovní stejný obsah...
Tak já nevim. Hraju za necra a kombinací pet s kouzlama + impové + zombíci + nějaký zmrazovací věci procházim jak nůž máslem. Tedka se zjevili nějací tři asi-bossové a dal jsem je na tři rány :( A to hraju na hard...
Mě se to teda líbí hrozně moc : ).Já v podstatě od D2 žádnou diablovku nehrál, a tohle je prostě super super super :P
Tak jsem si to taky zahrál a to nadšení nechápu. I na hard je to lehké, grafika hnusná a nevim proč, ale první 3-4 levely jsem měl stejný (chyba v generování?). Dodělalo mě, že jsem tam narazil na potvoru s úplně stejnym modelem jako ve wowku (kobold). Je to prostě zjednodušené diablo smíchané s wowkem. A ani ta HW nenáročnost neni úplně pravda - při některejch efektech se mi to seká a dost mě to sere.

btw Pes-sidekick, kterej může nosit prsteny a castit firebally? Uf, asi to neni šálek mého čaje...

/edit Ale i když to hanim, tak si to ještě zahraju :)
misadlouhy - Jak tak čtu tvůj komentář, připadá mi, že bys ho prakticky beze změn mohl zkopírovat k Diablu :)
Digitalne vychazi dneska (Steam, etc..). Taky bych ji zkusil ale trochu mi tam chybi multiplayer.
"Following the single player release, work will commence on a fully-featured MMO version." - Steam
Preci jen bych radsi standartni "diablovskej" coop-multiplayer po LAN uz v zakladni verzi. Koupil bych rovnou dve a stravil zitrek hranim s pritelkyni :)
misadlouhy: smekám za obsáhle prewiev a hned jak hra vyjde poběžím si ji koupit.