Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tony Hawk's Pro Skater

Tony Hawk's Skateboarding

Neversoft Entertainment •  Edge of Reality (N64) •  Treyarch (Dreamcast) •  Ideaworks3D (NGage)
31.08.1999
29.02.2000
22.05.2000
2003
87
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

První díl slavné série skateboardových simulací se záštitou jednoho z nejlepších jezdců historie, Tonyho Hawka. Hra vyšla pod stejným názvem i ve zjednodušené verzi pro Game Boy Color. Vydavatelem byla společnost Activision a vývojářem studio Neversoft Entertainment. které u série vydrželo až do roku 2007.

Tony Hawk's Pro Skater nabízí v základu tři herní módy. Prvním a nejdůležitějším je kariérní mód, ve kterém je v každém levelu potřeba během dvouminutových jízd splnit úkoly pro zpřístupnění dalšího. Mezi úkoly patří například posbírání písmen SKATE schovaných po úrovni, dosažení požadovaného skóre apod. "Arén", kombinujících určité prostředí se skateboardovými překážkami, se v hlavním módu nachází hned osm a v některých je potřeba se místo splnění úkolů umístit na medailové pozici v závodech. Ty se jedou na tři kola po jedné minutě, přičemž se započítávají nejlepší dvě. Dalšími módy jsou Single Session, kde se zpřístupněné sektory dají projíždět v časovém limitu a Free Skate, ve kterém lze skejtovat bez omezení.

Kromě Tonyho Hawka lze jezdit i za další profesionální skateboardisty, jako jsou Bob Burnquist, Andrew Reynolds, Elissa Steamer, Jamie Thomas a další. Neodmyslitelnou součástí hry je i řada triků k provedení a kombinování, nejrůznějšími druhy flipů (protáčení prkna) počínaje, graby pokračuje a grindy po zábradlích a hranách konče. Za získané peníze se dají jezdcům vylepšovat statistiky, jako jsou výška ollie, rovnováha a jiné, nebo kupovat nové desky. Soundtrack je rockově laděný a obsahuje skladby od kapel jako Dead Kennedys nebo Goldfinger.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.