Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

They Are Billions

83
3 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > real-time strategie *
strategie > budovatelská strategie
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
18.06.2019 PC
05.07.2019 XOne
09.07.2019 PS4
Vývojáři:
Numantian Games, BlitWorks (PS4 verze, XOne verze)
Oficiální stránky:
http://www.numantiangames.com/theyarebillions/
They Are Billions je steampunková strategie z dílny Numantian Games. Hra obsahuje mix prvků RTS a budovatelských strategií a je zasazená do post-apokalyptického světa zamořeného infekcí a zombiemi.

V survival módu They Are Billions se ocitnete uprostřed náhodně vygenerované mapy, kde se zhostíte role komandéra, který má za úkol vybudovat prosperující a hlavně obranyschopnou kolonii, která musí přežít určitý čas v regionu zamořeném zombiemi. Hra zatím obsahuje 4 rozdílné mapy, které postupně odemykáte vítězstvími na mapách předchozích. Budete těžit suroviny, stavět nové budovy, zkoumat ztracené technologie, expandovat a starat se o to, aby od toho všeho zůstaly mozkuchtivé nátury v uctivé vzdálenosti. K obraně vám zde budou sloužit obranné věže a také pár různorodých jednotek.

Stačí ale jediná chyba a vše může být v troskách. Survival mód má totiž tzv. systém ukládání hry Iron Man, tedy hra se ukládá automaticky do jediného slotu a při jejím ukončení se taktéž uloží. Musíte si své počínání tedy pořádně rozmyslet a být neustále ve střehu. Ani hráč ale nemá holé ruce. Hru je možné libovolně pauzovat mezerníkem a vše si promyslet a zorganizovat. Prohra zde není rozhodně žádná hanba a hra rozhodně není pro slabší povahy. K přežití je totiž důležité umět organizovat a pohotově řešit nepříjemnosti.

Kromě survival módu hra nabízí i příběhovou kampaň o 48 misích, v níž se hráč ujme imperiální armády chránící svou říši proti přívalům zombií.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.