@kuler91 (25.11.2017 15:29): až budeš instalovat ten Immersive Cam, tak tam dej i ty xml soubory, pak budeš mít normálně ingame v menu možnost si to kompletně nastavit dle preferencí. A jestli budeš hrát s gamepadem tak je dobrej ten Motion, vrací tam tu větší granularitu pohybu.
@SilentWolf (25.11.2017 10:04): hah, "Somehow he’ll manage to find the secret hidden ending no one knows about where Geralt sits in his run down wintery alone and puts a shotgun in his mouth."

@kuler91 (25.11.2017 09:43): já bych nehrál bez klasik Immersive cam (včetně těch submodů motion, horse control..) a HD Reworked
Hezký jsou taky volumetric clouds a sensible map borders.
Pak pokud chceš mít jinej styl grafiky tak zajímavej je STLM

Tyhle screeny jsou s mody výše

Ten mod od CDP developera vypadá dobře, ale nevim nakolik je kompatibilní s těmi výše.
Já si to dám asi zase znova .. :/ ... Vyplatěj se nějaké ty mody ? Možná bych zkusil ten nový FRC či jak se to jmenuje.
@StriderCZ (25.11.2017 08:09): u toho získávání ingrediencí, to je často peklo.....zvláš u craftění nejlepších receptur a výzbroje.....

na druhý hraní...na třetí obtížností, mě ale zase docela zabavilo hledání dodatečných věcí pro nové receptury (nutnost získat lepší elixiry už v prvních herníh hodinách)
Rozehrál jsem Zaklínače na XOXu. Nemám s čím srovnávat (můj dýchavičný NTB horko těžko rozhýbal dvojku na min. detaily), ale jsem absolutně nadšený. Ještě stále jsem si sice nezvykl na ovládání (nemám ho zautomatizované), ale jinak spokojenost. Hru zatím hodnotím na 99% (to jedno procento je za sbírání kytek a všeho možného i nemožného harampádí).
Každopádně mně baví prohledat každý kousek mapy, každou značku, otazníček...
Přihřeji si polívčičku: XOX mi přijde absolutně v pohodě, ani nezafuní, ani se nezahřeje, obraz plynulý, ohromně rychle se načte jak systém, tak samotná hra. Nemám si na co stěžovat (pohoda i na "obyčejné" metrové full HD televizi). Nevím jak se hraje Zaklínač na XOS, ale v mém případě: KU*EVSKY dlouhé čekání se vyplatilo...

@Bodkin (23.11.2017 12:13): Nahraných hodin u Witchera 3 za poslední dva a půl roku: 568 a 20 minut.
Nahraných hodin u PUBG za posledních 8 měsíců: 0 hodin 0 minut.

Z toho jasně soudím, že Witcher 3 je lepší hra než PUBG.

A dokonce mám kamaráda co má najeto přes 600 hodin v PUBG a podobný číslo ve Witcherovi!
@Paul (23.11.2017 12:07):
Nahraných hodin u Witchera 3 za poslední dva a půl roku: 35 hodin a 13 minut.
Nahraných hodin u PUBG za posledních 8 měsíců: 322.7 hodin.

Z toho jasně soudím, že PUBG je lepší hra než Witcher 3.
TW3 + datadisky zatím CDP vydělalo 280 milionů dolarů in profit (před zdaněním). To není zlý, ikdyž na podělaný early access Battlegrounds a jejich 460 mega to nemá.
@player (22.11.2017 19:31): Spoustu těchle věcí (tkáň, pařát, oko) získaš rozebráním nějaké jiné, konkrétnější ingredience - zajdi ke kováři, určitě u sebe budeš mít něco, z čeho to půjde rozebrat.
@Charllize (20.11.2017 21:02): Jistěže je u Witchera potřeba aby ho dodělávali modeři, vždyť jsem se tu o tom často rozepisoval.
Jenže u her od Bethesedy je to pomocí modů z her hodnotitelných tak 50% posun na cca 70% (liší se hru od hry obviously, Morrowind je na tom líp), tak u Witcher 3 je to s mody posun z 85% na 95% :)

@Paul (20.11.2017 20:54): To vypadá skvěle, spousta těch věcí by mě ani změnit nenapadla, ale dává to smysl a je škoda že tyhle cesty při vývoji opustili (hlavně ten vývojový strom, i když k tomu bych pak ocenil i možnost mít aktivováno víc schopností)
@Charllize (20.11.2017 21:02): zajímavý že sem radši nechodíš, ale stejně jsi vždy první s rejpnutím ;)
Ode mě nikdy nadávání na modovatelnost TES her neuslyšíš, podle mě by bylo ideální kdyby šly modovat všechny hry. Každej je ňákej a je super když si hry může přizpůsobit obrazu svému.
@Charllize (20.11.2017 21:02): Tak Witcher měl (narodzdíl od Skyrimu) přes 100 hodin negenerickýho obsahu, skvěle napsaný questy, postavy a scénář. Skyrim byl rozbitej, blbě napsanej a celkem generickej, takže to hned omrzelo :(
@mazar1234 (19.11.2017 23:03): Jojo. Já myslel ad a RPG. A ad b TFS není zástupcem mnou zrovna často hraného žánru. Nikdy jsem ji nehrál a nikdy asi nebudu. Ale že přinesla tuhle pozitivní změnu si pamatuji. :)
@Paul (19.11.2017 22:35): Oni se trestají sami. Bethesda za mě nikdy nevydala hru, která by patřila k top v žánru. Bioware jde do kytek od Jade Empire. Taky už solidní řádka let. Larian uvidím, Original Sin 2 chci zkusit. Obsidian má pak hodně střídavou kvalitu. No a u CD Projektu... Witcher 3 je zatím jediná jejich hra, která mě opravdu bavila. Tak jim ještě tu korunu mezi současnými tvůrci RPG dávat nebudu. Ale jo, ten jejich přístup k zákazníkovi je celkově dobrý. A mělo by to určitě být standardem.
@Jab (19.11.2017 22:21): Zrovna CDP toho dělaj dost nadstandardního - třeba DRM-free nikdo jinej svoje AAA (stojící desítky mega USD) hry nedělá, nikdo do krabic nedává tolik bonusů (snad kromě Larianu), začali ten trend free enhanced edicí přidávajících novej obsah, operujou drm-free obchod atd. Neredukoval bych to tak. Spíš je škoda že tenhle friendly model následujou pořád jen menší firmy jako ten Larian, Obsidian apod, zatímco velký publisheři si furt jedou svoje bullshity.
Na druhou stranu situace je taková, že už chválíme herní studia, která s námi nevymrdávají. :-/
Náhodou super marketingovej model, kterej funguje a obě strany jsou ve výsledku maximálně spokojené ...
Oni nejsou kolos jako EA a podobné avantýry si nemůžou dovolit ... tady stačí udělat jednu špatnou hru postavenou ještě k tomu na EA politice a můžou to zavřít.
Hah, na internetu zase trochu flejming ohledně toho že bude mít Cyberpunk mikrotransakce a lootboxy, tak se k tomu krapet nevybíravě CDP vyjádřili :)

Worry not. When thinking CP2077, think nothing less than TW3 — huge single player, open world, story-driven RPG. No hidden catch, you get what you pay for — no bullshit, just honest gaming like with Wild Hunt. We leave greed to others.

(shots fired, ne že by si to EA nezasloužili)
@AlieN (19.11.2017 13:24): Jednoho mají všichni. A i když budou mít v přední řadě deset jednotek po jedné, stále to spálí Tři Kavky za deset. I to se počítá a šetří karty.

Imho je dost návodů po internetu, proč je Scorch mizerná karta. Sám jsem to včera googloval a vyšlo toho celkem dost. Ale samozřejmě je na tobě, co si vybereš do balíčku.