@Bodkin (07.07.2013 22:32): No to vím taky.

Oprava na FCR je nutná jak sůl. Bohužel si budu muset počkat (snad další víkend). A to mě to začalo fakt bavit (rozjezd linie za Yorwetha).
Do řiti, je to celé jakési zabugované. Ne jenom, že kompletní Blasphemer's Outfit nemá bonusy ve FCR, ale ani meče nesají HP. Jaký pak má smysl to shánět?
Tak dohráno. Když si uvědomim, že jsem kvůli závěrečnýmu videu protrpěl asi půl hodiny titulků (EE a multijazyková verze), tak bych si nejradši prostřelil hlavu.

Verdikt - svět, příběh, způsob vyprávění, postavy... to všechno mam rád. Ale to technický zpracování, za to bych polákum zlámal ručičky. Doufám, že v trojce se výrazně polepšej. Zrovna tak nelogičnosti ve videích. Příklad za všechny: vejdete do vězení kde mluvíte s žoldákem, který se předtim vzdal, jednak neni za mřížema, budiž, ale hlavně - říká "sebrali nám všechny zbraně" a visej na něm dva meče. Uááá! Takovýhle věci mě prostě vytáčej a je jich tam tuna.
Jinak mění něco ty situace kdy člověk hraje za ty jiné postavy? To válečné intermezzo apod.. Když můžu být za Stennise totální asshole, srab nebo dělat ramena.. ovlivnilo by to něco?
Lol, dělat si řiť z LOTRa=D

A vůbec... Je dneska fakt obdivuhodné, že má AAA titul dvě naprosto odlišné linie. Přesně to, co chybí Mass Effectům a sedlo by jim to jak prdel na hrnec.

Btw, konečně jsem zkompletoval ten první unikátní outfit, ale bonusové efekty nikde. Jen to, že mi při tasení meče nejdou HP dolů, ale bonusy k resistancím atp. nikde=/
Meh, potiony mám nacucané na max, meč naleštěný a pomazaný (fór je, že než odklikám všechny filmečky a tak, tak mi čas to všechno klesne tak na polovinu) a dokážu leta jebat docela dlouho, ale nakonec se mu povede blok a stačí mu chvilka aby poslal Igni nebo bombu a to je v podstatě instakill.

Možná by to nebyl takový problém, kdyby geralt lépe reagoval (zdá se mi to, že mi to bere klávesy ještě hůře než tenkrát Day 0 verze)...
@Bodkin (06.07.2013 21:53): Ale tak naco sa s tym tak series, proste si stiahni trainer a tento suboj preskoc. Je debilne nadizajnovany tak ta to nemusi moc trapit, do konca hry uz potom trainer nepouzijes tak naco stracat zbytocne vela casu/loadingov kvoli hlupo a uplne zle nadizajnovanemu Boss fightu. Prvy suboj s Letom je zrovna encyklopedicka ukazka toho co je to "zle spraveny Boss fight" a je len dalsim v rade obrovskeho mnozstva zle nadizajnovanych Boss fightov.

Uzi si dobru hru, vynechaj asi jedinu vyslovenu "kokotinu" a pokracuj dalej.
Nwm, už jsem si to zopakoval z předchozího save...

Jinak, Bodlino... Na Leta docela slušně funguje Yrden a následná smršť rychlých seků mečem. Zatímco u Kajrana jsem loadoval asi 30x, Leto "padl" poprvé.
Našla by se dobrá duše, která má FCR a otestovala by tento save (složka Dokumenty\Witcher 2\gamesaves) a řekl mi, jestli se mu regeneruje vigor (bar pro sesílání znamení)? Rád bych věděl, jestli je to bug savu, nebo hry. Ušetřilo by mi to pár hodin. Díky.
To nevím, nemám všechny v těch znameních, jen tolik abych měl ten poslední skill.. Ale zdá se mi že to jde rychleji než v klasickém, fakt ale nedokážu říct..
Já jel znamení a kurva toho lituju :/ sice jo, uskakovat a používat igni když má člověk v hadrech i meči bonusy na znamení je fajn.. ale ten poslední skill.. říkejme tomu berserkr :D protože nevím jak se jmenuje.. je úplně na ****** !!! Nejenže se obraz ponoří do modré.. no to ani nejde popsat.. prostě modrá sračka přes kterou nejde nic vidět, začne se to sekat, a tak nezbývá než ten metr který jsem si fakt střádal 2 dlouhé dungeony (dejme tomu 40 nepřátel, které jsem zabíjel znameními) použít hned a mít na cca 10 sekund neomezenou energii a tak si metat igni jak chci.. JE TO NA HOVNO! :D Mrtě se teď vztekám.. není problém rozjet šermíře a mít ten talent na trofeje někde u začátku 2 kapitoly, protože tam teď jsem a chybí mi jen 1 level k tomu trofejovému, a ze znamení mám i ten poslední skill.. je to změna když tam není 1/2 ale každý skill znamená jeden bodík.. jde to fakt rychle, a jsem teď fakt naštvaný, nejvíc nepoužitelná schopnost fakt :D lepší jsou ty hromadné instant killy..
A to mám rvát 10 levelů body jen do talentů alchymie? Já chtěl konečně ostříleného šermíře=(
Say: hledej, někde to tam fakt je, já se nechci prokousávat loadingem, zítra se možná mrknu.. ale tak fakt to tam je.. na pravé straně, právě po těch třech stejných talentech, které jsou údajně na mutageny... prostě talent nedělá nic, jen do něj narveš mutagen.. a až po těchto 3 talentech tam někde je ten trofejový, to vím protože ho ještě nemám a chybí mi už jen ten mutagen a pak další talent by to měl být, max druhý v pořadí.. Cosi ve smyslu že zaklínač se naučil očarovávat trofeje nebo tak něco..
@Bodkin (04.07.2013 13:30): Ved pisem ze prave ty patris k tym co maju realnu fotku.

Ja som to vyriesil salamunsky, neda sa splahlivo dokazat ze to nie je moja realna podobizen.

@Say (04.07.2013 13:30): Tak to nie su, priznavam, kamarat raz zjedol take nejake hriby a potom teda videl a pocul vselico. Keby bol zrovna v ZOO nepochybujem ze by tam "mluviciho lva " stretol.
@mazar1234 (04.07.2013 13:28): Já Ti to věřim, ale takhle to holt mám. U Tebe vim, že jsi rytíř a jsem v klidu. U Blue.Sharka netušim co si představit :o na mysl mi jde modrý žralok, ale to je naprosto absurdní, že by ten uměl psát.
@Walome (04.07.2013 13:20): No jo no, keby si nemal toho Avatara tak by som vobec netusil ako vyzeras. Ale tak su aj uzivatelia u ktorych je mi hned bez pochyby jasne ze maju v Avatare naozaj svoju realnu fotku (Bodkin a dalsi).

Koment je to teda rozhodne dobry, obsahovo a tak, clenenie textu a vsetko..... takze zrovna tento za precitanie urcite stoji.
@Blue.Shark (komentář): Zajímavé, šel jsem se mrknout, jak dlouho mi vzal Witcher 1 a steam tvrdí 42 hodin. A i tak si z toho pamatuji jen to neustále prodlužování :)

W2 můžu jen odhadnout na 30 hodin, a to jsem ještě neměl tu čest s koncem EE vydání.

@Walome (04.07.2013 12:01): To je vše co k tomu můžeš říci? :P
@SilentWolf (04.07.2013 11:21): No já tam mám CZ popisky i na FCR, jen v alchymii jsou 3 talenty vedle sebe na chlup stejné, zbytek zdá se sedí. Ale o trofejích tam nikde nic není (možná, že je to jeden z těch 3 talentů).
Je to někde dál v té alchemy.. je to tam napsané, já jen neměl češtinu na to, tak jsem tam měl staré popisky :D a furt si říkám že mám talent +1 výdrže ale stejně mám jen výdrž 2 :D
Ty stony jsem vyřešil fixem který je ze schématu odstranil, ale stejně to bylo k ***** protože mi chyběly 2 červené meteority.. tákže, set jsem nedokončil.. stálo mě to majlant, můžu ho tak leda prodat za 200 orénů no a už pomalu spořit na ten z 2 kapitoly.. :D
A boj s Lethem byl vážně směšný :D Ale na druhou stranu reálný no.. Celkově se mi líbí že hra trestá nepřipravenost, ale pokud člověk přemýšlí a je "ready" tak nemá problém s ničím :) Geralt na 3 rány lehne, není důvod proč by měl Letho vydržet víc..
@SilentWolf (02.07.2013 22:09): FCR má víc chyb. Whetstone nebere schémata na výrobu zbraní, Fillipa nemá texturu ksichtu, popisky jsou trošku buglé, délka účinků potionů a olejů není prodloužena (jak log říká) atp. Flash před pár dny říkal, že update bude co nevidět (tento víkend ne, takže příští).

@Bodkin (01.07.2013 01:18): Vytuhnul u boje s Letem? Na Dark? Skoč si poskládat unikátní zbroj a nemrč ;)
Néé... tak krásně se to hrálo, a najednou Filipě chybí xicht.. nevím jestli čekat na fix (je to chyba FCR2) nebo to hrát dál a dívat se při těch vážných rozhovorech do černého čtverečku místo její hlavy.. :D
Nojo, jaksi jsem ta totiž opomněl dát češtinu na mod, a zůstaly tam staré talenty, takže jsem se zlepšoval ani nevím v čem :D respektive vím.. až teď :D
Trofeje nic nedělají :/ Někde jsem četl že na to potřebuju talent (o tom modu není ani nikde nějaká diskuze pořádná, což mě nutí psát pořád tady :/ ) No ale díval jsem se... a nikde to nevidím..
@Say (01.07.2013 19:41): Ale no tak, mnohdy lezeš jenom proto, abys lezl, v místech, kde ani příšery nejsou. A když už, tak neni důvod lézt x krát v řadě, když ta animace je pomalá a někdy i musíš nahánět ukazatel, aby se ti zobrazilo kontextové menu (například přiběhneš moc blízko, ukazatel zmizí a musíš couvat). To ať se na mě zlobí kdo a jak chce, ale technickou stránky v pohybu a ovládání postavy prostě odflákli...
@vapiscz (komentář): Zavítej do configurátoru a nastavení kláves si změn. Nemáš zač. Skoky po lineárních cestách se vážou na leveldesign, většinou pak narazíš na skupinu nepřátel či jednoho silnějšího... Strčit do cesty něco, co vyžaduje interakci, která je během boje vypnutá a zabránit ti tak v nahánění příšer po mapě je ideální řešení.
@SilentWolf (01.07.2013 10:32): Ty tečky jsou vlastnost toho sharpen shaderu. Musíš si vybrat.. Jinak Geralt se brání sám a místo bloku se používá Quen štít (musí se držet tlačítko pro blok aby bylo pohlcení dmg aktivní) samotný Quen ale dělá něco jiného.jiného.
Say: jo to jsem přesně našel, to co je v tom odkazu ;) ten další config to už ne, to je divné, a zkusil jsem ten mod grafický a dělá mi to tečky.. hra vypadá naprosto úžasně ale stíny jsou tečkované, což by nevadilo kdyby to nebyly všechny stíny, i to drobné šero na obličejích.. dělám něco špatně? :D

Jinak mívám spíš opačný problém, rád bych si zahrál linii za Vernona ale nedokážu to :D Iorveth je jeden z nejlepší "záporáků" spolu s Vergilem z DMC. To je to samé jak v kotoru, rozhodnu se že budu hrát za temnou stranu a při první volbě vyměknu a jede se lightside. Tady jsou to sice jen sympatie ke slabší straně ale i tak.. nedokážu jet za Vernona.

A ještě k tomu balance modu pár dotazů.

1. pochopil jsem dobře že quen je jen na blokování? A už to není aura? A dělá se teda Éčkem?
2. protiútoky.. jak ? Ani v základní hře jsem nevěděl že je tam něco takového možné, teď už asi budou potřeba
3. píšou že Geralt tentokrát blokuje i za chůze.. jak? (nebo je to automaticky?)
4. http://www.youtube.com/watch?v=-Yhkt0qV9F4 co s tím ? :D