Já jsem v základní hře absolutně nepřišel na to, že lze rušičku použít i na zapnutý větrák.. Až na konci jsem z YT pochopil, že to tak je. A dobrý je, že jde rušičku i nepovoleně pronést, kam si zamanu. Je to sice dost oříšek, ale jde to. A s konektory jsem si taky vyhrál. Nejvíc asi tady.

Zlatou Steam edici konečně mám.
@Strady (28.06.2020 20:14): Hvězdy mě nějak neláká sbírat, takže to je ok. A v základní hře se mi líbilo, že ty rušičky apod. tam moc přehlédnout nejde, tak si tady na to budu muset dávat větší pozor :)
Hvězdy jsou potažmo těžký ale jinak ne. Vždy to je o tom nic neminout. Špatný je když se snažíš dokončil level bez jedné rušičky, které jsi si nevšiml.
Rozehráno. První svět je za mnou a je to teda nářez. Ale zatím se bavím dobře. Jedno řešení jsem si musel nechat napovědět, ale už jsem ho skoro sám měl. A jedno s jezdící kostkou, která se přepíná mezi dvěma barvami bych nedal, protože je to ZASE nějaký nový postup, který by mě prostě nenapadl. Takže to vypadá, že všechno to, co jsem vytýkal v komentáři u hlavní hry, si tu užiju taky do sytosti. No, uvidím.
Včera jsem se snažil získat jednu určitou hvězdičku. Hodinu a půl jsem si s tím lámal hlavu, když jsem viděl, že za tři hodiny vstávám do práce, chytil mě rapl. Ve vzteku jsem ani nemohl usnout. Tolik ztraceného času a nikam jsem se nehnul. Kurva to je těžký jako kraaaava! Přitom často je řešení úplně primitivni. Věděl jsem, ze to nemám dělat. Věděl jsem, že to nemám instalovat... :(
Ehm no tak fajn. Z původního Talosu jsem bez návodu vyřešil všechny hádanky kromě 3 (hvězdy nepočítám). Tady jsem zatím z 9ti hádanek vyřešil jen 3. Věděl jsem, že DLC je těžší, ale že to bude takhle hyper těžký, to jsem nečekal. Dávám si pauzu a zítra to zkusím znova. Mozek mám zavařenej až běda. :-)