V schvaľovaní je už oficiálny HD remix. Preto by som chcel upozorniť všetkých hodnotiacich - v tomto profile nehodnotíte HD remix, ale pôvodný mód!
Bude se tedy přidávat letošní "remake" nebo máme klikat hodnocení zde? :)
@M.a.t.t. (05.11.2013 15:20), @H34D (05.11.2013 15:21): Upřesním. Mám na mysli singleplayer. Série CoD má na poměry FPS minimum interakce ve slova smyslu používání předmětů, hledání tlačítek, alternativních cest nebo alternativního řešení čehokoli. V podstatě se jedná o on-rail shooter, u těch je možné rozlišovat jednotlivé hráče podle skillu, ale to ještě neznamená, že je u tohoto žánru nějak moc interakce. Takový level "No Russian" jsem záměrně zkoušel hrát bez použití zbraně, ztroskotalo to na tom, že NPC nebyli v nějakém momentu schopné střelit jednoho policistu (jejich "výkony" díky tomu, že jsem se odklonil od předem připraveného scénaře, připomínaly nepodařené maňáskové divadlo).
CoD rozhodně není hra s minimální interakcí, je to pořád FPS... Naopak je to i progamingová hra, tzn. té interakce je tam dost na to, aby rozlišovala jednotlivé hráče podle skillu...
TAKHLE má vypadat videoherní procházka, ne jako ty zoufalé Dear Esther nebo Call of Duty.
@pipboy (23.10.2013 18:39): Např. já jsem HD remix ještě nehrál a komentář jsem napsal před jeho zahráním. To, že to vyšlo teď s větší pompou na Greenlightu než před lety jako mod do HL2, není ničí chyba. A to HD remix má o dost víc konců, co jsem jen tak zatím zkoušel.
V zmene coveru problém nie je, skôr v tom, že HD remix na databázi absentuje. Pokiaľ ho niekto pridá, teoreticky by nebol problem zmeniť cover na pôvodný.

Ale zároveň platí, že obe hry sa volajú rovnako a obsah je v zásade podobný, takže by sa rovnako teoreticky mohli obe hry zlúčiť a HD remix uviesť ako alternatívny názov.
Ako je to napríklad u Another World, ktorého moderné edície sú vylepšené či už po stránke hry, ale aj po stránke hrateľnosti, ktorá je jednoduchšia.
(jestli to bylo na nekoho mirene, na toho kdo pridal/schvalil zmenu na cover z HD Remixu)
No vyborne, ted sem vsici budou psat komentare na 2013 HD remix. Tohle je profil puvodniho stand-alone modu.
Fatality: Díky za docela zábavnou hru. :-) Pěkné oživení mezi klasickými komentáři...