Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Sims 4: Star Wars - Journey to Batuu

The Sims 4: Star Wars - Výprava na Batuu

08.09.2020
kompatibilní
27
6 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

V pořadí již devátý herní balíček k The Sims 4 s podtitulem Výprava na Batuu spojuje společně dvě značky, a to The Sims a Star Wars. Se svými Simíky odletíte na planetu jménem Batuu, která je inspirována atrakcí Star Wars: Galaxy’s Edge ze zábavního parku Disneyland. Na této planetě žijí lidé, tvorové různých ras a droidi.

Na Batuu mezi sebou bojují tři frakce, a to Povstalci, První řád a Odboj. Každá z nich se snaží získat na planetě absolutní moc a zbylé dvě frakce si podmanit. Na vás je, která z nich uspěje. Plnění misí a výzev vám zajistí důvěru u některé z frakcí nebo mohou i uškodit. Dále si odemykáte různé odměny, vybavení, oblečení a další mise. Na Batuu se můžete setkat se starými známými postavami ze Star Wars, mezi které patří Rey, Vi Moradi, Kylo Ren a Hondo Ohnaka.

Jedním z hlavních lákadel je i sestrojení a ovládání svého vlastního světelného meče. Jakmile nasbíráte se Simíkem dostatek materiálu potřebného k jeho sestrojení, můžete si vytvořit svůj vlastní unikátní kousek a vrhnout se do tréninku. Ovládání světelného meče je novou dovedností, kdy se získáním dostatečných zkušeností můžete i soupeřit s ostatními Simíky. Nově si také můžete zkonstruovat svého droida, kteří jsou obdobami R2-D2 nebo BB-8. Droidi vám pomáhají během plnění mise, kde mohou používat své skenery, zacházet s ovládacími panely nebo dát elektrický šok protivníkovi.

Při návratu domu si ze své cesty na Batuu Simíci mohou přivézt nové předměty, recepty a artefakty, mezi které patří právě i světelný meč a droid.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.