Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Sims 4: Island Living

The Sims 4: Život na ostrově

85
1 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > sociální strategie *
simulátor > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
21.06.2019 PC
16.07.2019 PS4XOne
Vývojáři:
Maxis, The Sims Studio (sekundární)
Oficiální stránky:
https://www.ea.com/en-gb/games/the-sims/th…
V pořadí již sedmé velké rozšíření pro The Sims 4. Tentokrát se simíci mohou zabydlet v novém světě Sulani, shluku tropických ostrovů a ostrůvků. Sulani je obytný svět a má celkem čtrnáct pozemků.

Život na ostrově přináší do hry novou kariéru Ochránce přírody a také několik nových zaměstnání na částečný úvazek. Jmenovitě se jedná o plavčíka, rybáře a potápěče. Kromě kariér je v rozšíření nová aspirace a několik simíkovských i pozemkových vlastností, které se všechny vážou k dění na ostrově. Patří mezi ně třeba dítě ostrova nebo vulkanická aktivita. Nově se simíci mohou zabavit šnorchlováním, stavěním hradů z písku nebo opalováním.

Simíci se také můžou setkat s mořskými pannami, nebo se jimi dokonce stát. Mořské panny v simíkovském podání mají vlastnosti nejen hodných mořských panen, ale také vlastnosti podlých sirén. Mohou být mírumilovné a trávit čas přivoláváním delfínů anebo naopak mámit jiné simíky do vody a následně je topit. To už záleží na hráči.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.