Věřili byste, že až někam na konec Lízy jsem to dohrál jen přes dotykové ovládání? Pak už jsem na to neměl nervy.
Jednoduché řešení repetivnosti - prostě hraju jen půl hodinky a pak zas pauzu. Bohužel, kamera + ovládání tak jednoduché řešení nemá, ale i tak je to asi nej Simpsons hra.
Dohráno a musím říct, že konečně, šílená repetetivnost, nebýt poslední epizody, která je designově jiná než předchozích 6 asi bych to nedohrál. Už mě od 5 epizody nebavilo vše sbírat a mít 100pro.
No nevím jak na velkých konzolích, ale já to hraji na psp a je tam k nasrání šílená kamera a docela špatné ovládání (The Simpsons: The game)
@Dan9K (29.01.2013 20:51): Virtual Springfield je skor "elektronicky sprievodca po Springfielde" ako hra, no. Ale same dobre veci som pocul na tu konzolovku, a stale som ju nekupil. Akosi uz neni poriadne dostat :)
i v komentáři zmiňuji hru Virtual Springfield. Ale myslím, že tu na databaze-her.cz není.
Byla to hra, kde si vlastně chodil po relativně reálně zpracovaném Springfiledu (styl prozkoumávání okolí je podobný jako třeba ve hrách Atlantis nebo Myst), na spoustu věcí se dalo kliknout a ono to udělalo nějakou akci. Bylo tam vtipů asi jako ve třech samostatných dílech Simpsonů, ale jinak jsem si nevšim, že by to mělo nějaký jiný hrací prvek, že by se to dalo vůbec jako dohrát.