Ty černé pruhy nahoře a dole je tak nehorázná debilita, chápu, že se snažili aby to vypadalo jako "děsně filmově", ale zbytečně to oseká nějakých 20% obrazu a pěkně mě to štve. Nechápu, jak tam mohli nedat možnost na jejich vypnutí. Nemluvě pak o tom šíleném motion bluru.
To si dělaj srandu s tím koncem ne? Kde je nějakej epilog, nějaký rozloučení s postavama, cokoliv?

Střelím silase, pak pár statickejch slajdů (všichni přežili kromě hackett mámy, chrise a silase) kde jsou napsaný dvě věty a pak titulky s nudným podcastem, wtf? Trochu mám BG3 flashback, kde pořádnej epilog taky chyběl (ale aspoň už ho dodělali).

Chtěl jsem dát osmičku, ale za ten totálně nesatisfakční závěr bod strhávám.

Btw na ten šílenej motion blur vyšel o vánocích mod, jen díky němu jsem to vůbec byl schopnej hrát.
@Charllize (13.12.2023 21:12): ony jsou dvě verze motion bluru. DF promujou "per object motion blur", což je motion blur kterej lehce rozmazává objekty co se rychle pohybujou na scéně. Proti tomu nic nemám. To, co je rakovina, je "camera motion blur", kdy se celej obraz rozmaže do odporný mrdky při pohybu kamery. A tím Quarry trpí nejhůř co jsem kdy viděl. Až do tý míry že při otáčení kamerou maj postavy (jako stacionární objekt) kolem těla vizuální artefakty. A mě se z toho dělá blbě. Naprostej bizár.
Hmm motion blur tak agresivní, že se to prakticky nedá hrát, přitom prolog ho neměl a byl v pohodě. Dobrej bait and switch. Uninstalled.

(tweky na jeho odstranění jsem zkoušel, nefungujou)
@Moryart (02.10.2023 16:33):  jo tak pokaždý nemůžu jít s davem, jako princip je primitivní, ale prostě kolikrát jsem fakt uhnul mimo, asi ty jednoduchý věci jsou pro mne těžký a naopak, já to tak občas mám