Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Misadventures of P.B. Winterbottom

78
7 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
logická > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
17.02.2010 X360
20.04.2010 PC
2018 XOne
Vývojáři:
The Odd Gentlemen, 2K China (sekundární)
Oficiální stránky:
http://www.winterbottomgame.com/
The Misadventures of P.B. Winterbottom je logická 2D plošinovka vyprávějící příběh lstivého P. B. Winterbottoma, který trpí neukojitelnou touhou po koláčích všeho druhu. Pro jejich snědení je schopen udělat cokoliv. Třeba si i pohrát s časoprostorem. Jednoho dne ovšem narazí na speciální koláč, který jeho choutkám odolává útěkem. Při jeho pronásledování narazí na tajuplný portál, kam se vrhne hlava nehlava. Tím získá schopnost nahrávat své pohyby a vytvářet vlastní klony.

Hra je tak trochu podobná plošinovce Braid, ale je mnohem komplexnější a složitější. Z počátku jen běháte po obrazovce a sbíráte koláče bez větších problémů. V dalších levelech je ovšem nutné do hry zapojit mozek a to vytvářením vlastních dvojníků, kteří vykonávají příslušnou činnost tak, aby vaše skutečné já mohlo sbírat koláče. V pozdějších fázích hry se objevují časové limity, nemožnost dotknout se vašich dvojníků či na nutnost sesynchronizovat až šestnáct svých dvojníků tak, abyste se mohli dostat přes různé překážky až k vytouženému koláči.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.