Ahoj můžu se zeptat, funguje Vám dorážení i na vyšších obtížnostech? Díky moc
@Borghal (05.02.2013 22:25): To je plus, že to bolo menej dramatické :) Middle Earth nie je len Frodo, Gandalf a Sauron. Práveže, mi to príde ako výhoda, že dej sa odohráva dosť pomimo hlavných udalostí a navštevujú sa lokácie, ktoré sú menej známe.

Slniečková atmosféra? :) To sa mi nejak nezdá.
Jelikož jde o primárně coop hru, tak to asi nepůjde. Sežeň si někoho do party :)
už to někdo hrajete? je to chytlavý, akorát mě zaráží, že nemůžu rozdělovat (nebo jsem zatím nepřišel na to jak) věci mým dvěma druhům, takže si v podstatě tuním svoji postavu a ti dva sice dostávají úrovně,ale jejich skilly a věci co mají u sebe ovlivnit nemůžu....je tak?
LotRO jsem hrál a zpočátku jsem byl strašně nadšenej, protože ten svět byl fakt moc pěknej, ale postupem času mi došlo, že to je akorát kopie nudného WoW v hávu LotR a přestalo mě to bavit... MMO mi nikdy nechytlo a asi ani nechytne...
LotR:O je MMO, na což spousta lidí nemá čas. Plus současná MMORPG jsou skoro vždy ve stylu "klikání na skilly a čekání, co se stane". Tohle je něco jiného, pro jiné spektrum lidí :)
Taky doufám, protože svět mistra Tolkiena miluju a určitě by si zasloužil pořádnou hru. Nejlepší byl bylo nějaký singleplayer RPG, ale snad WitN naplní aspoň zlomek mých ne moc přehnaných očekávání a nezklame jako Conquest.