Přesně, podle všeho adaptace hry. Takže vlastně vzniknou takové dvě různé universa herní a seriálové. Jonah Hill :D To je slušný nápad. Jako Pedro je skvělý herec (ta jeho scéna s Tyrionem v žaláři), ale zatím mi teda přijde, že je teďka nějak všude. A hraje toho Mandu.
@BUMTARATA (12.02.2021 13:07): Ví se vůbec co ten seriál bude adaptovat, dějově? Pokud by se třeba odehrával mezi jedničkou a dvojkou, tak by mi Ali, Elba ani Jonah Hill fakt smysl nedávali. Zlatej Pedro.
@Azure (11.02.2021 21:26): Jasně, že myslím. Však Ali je výbornej herec. Proč vůbec chtít po adaptaci, v tomhle případě lze ale mluvit i o remaku, aby odpovídala předloze 1:1? Obzvlášť zde, kdy originál je de facto stále aktuální a s největší pravděpodobností to druhým dílem neskončilo, bych uvítal větší změny, i co se příběhu týče. Jinak nám tu budou vznikat paralelně dvě více méně stejné věci. Nevím, jestli by to dávalo úplně smysl. K tomu hry budou spoilovat seriál. Někdo by mohl namítnout, že to není určeno hráčům. Ale samozřejmě, že je. Ti budou ti první, kdo na to bude koukat.

Docela dobrý příklad může být The Walking Dead, kde divák znalý komiksu býval opakovaně překvapován. Nebo příbuzné Uncharted, které bude vyprávět nový příběh, ne ten, který už známe. Vlastně jsem z toho seriálu tak nějak na rozpacích.
@SilentWolf (12.02.2021 12:11): No přijde mi, že takhle doslovně to samozřejmě není potřeba snad ani vysvětlovat, jak jsem to myslel. Samozřejmě fyzicky se do té role hodící člověk, tak aby to prakticky a tematicky odpovídalo představě o té postavě. Ale že jo, Idris Elba. Jsem si říkal jaký černošský herec by byl fajn a Idris je ideál. Určitě lepší než Hugh Jackman jak 60% lidí říká. Určitě chci Jackmana obsazovat už podruhé do té stejné role po Loganovi.

edit: Ale na druhou stranu vybrat trochu tlustšího herce by zas mohlo být, třeba takový lehce pupkatý David Harbour by byl fajn. Pak by to možná zas nedávalo takový smysl v tom post-apo světě. Tam by zas ale dával větší smysl ten hubeňour.
@Tolister (12.02.2021 11:25): Vzhled samozřejmě roli hraje a vždy hrát bude. Roli by nedostal tlouštík s 3 bradami, stejně jako 50kg vyžle..

Spíš řešíš barvu pleti, jen to možná není lehké napsat, když se ji vlastně snažíš neřešit.
edit: A ano, souhlasím že Elba by tam byl ideálka. Ali mi přijde, že je dobrý spíš co se týká kravaťáků.
Měli dát méně známého herce. Jak je ta holka. Pedro teď bude v následujících letech hrát v Mandovi, tak proč ho tahat zas do role odpadlíka, co se stará o dítě. Nevim no. To že vypadá jinak, who cares, je to seriál, ne hra.
Za mě Ramsey super vůbec volba, ale nevím přesně proč, ale Pedro mi nějak na Joela nesedí, a to ho mám jako herce moc ráda... Otázkou však taky bude, jak moc je budu nakonec stylizovat do podoby her, třeba to fungovat bude, kdo ví.
@SilentWolf (11.02.2021 09:52): Zrovna Pedro není takový problém. Jako můj Number 1 pick by to nebyl, a pořád nechápu proč neoslovili třeba Hugh Jackmana, ale mohl by překvapit. Spíš Bella Ramsey nemá s Ellie zhola nic společného, kromě věku. Už jen třeba vypadá naprosto odlišně. Tam bych řekl že se mohli víc snažit.
@SilentWolf (11.02.2021 11:19): ja som ho videla este v dalsom filme,tam bol fajn a videla som aj par casti mandaloriana ale tusim som ho nevidela bez masky. Ako on je fajn herec a fakt jr,ze aj make up a kostym moze toho vela urobit.
@SilentWolf (11.02.2021 09:52): Pořád z toho mám takovej divnej dojem, ta hra je natolik cinematická, což byl původně důvod, proč Naughty Dog nechtěli adaptovat hry, že mi to přijde jako remake po sedmi nebo kolika letech. Bude docela zvláštní vidět jiný lidi říkat ty stejný věci. Jen teda doufám, že se Druckmann nebude tý show věnovat na úkor hrám. Chci od něj Part III nebo něco úplně novýho!
@Ria Kon (12.11.2020 14:56): Také děkuji. Když jsem za ní hrála, tak jsem byla i viditelně nervózní a nebylo mi to vůbec příjemné. Což hodnotím jen kladně, myslím, že jen málokterá hra mi takové pocity přivodila.
Tak dohráno rovnou na tu grounded obtížnost - trofej; Nemohl jsem se od toho odtrhnout dokud jsem to nedohrál a ten finální souboj jsem si několikrát zopakoval - všechny jsem tam vybil kromě těch tří vojáků které jsem nechal kolem mě proběhnout; ukázka hraní za Ellie: video (4:31)