@IceCreamYouScream (komentář): Musím říct, že mé dojmy ze hry byly absolutně shodné, v každém detailu. Od hry jsem neměl žádné extra očekávání, i přesto že Shadow of the Colossus a především ICO byly fakt fantastický. Na hře je vidět, že byla ve vývoji dlouho a původně cílila na PS3. Možná by to fungovalo lépe jako film.
Fakt hustá hra. Kamera se na rozdíl od Ico sama neustále neresetuje/nepřesouvá do své stanovené pozice - takže lze hrát pomocí klávesnice a myši.
@special_plan (30.01.2022 04:37): dík za info to je fajn vědět, ale DF videoukázka rozdílu mezi 30 a 60 fps je doslova propastná!
Při 30 fps mám pocit, že bych velebnosti mohl blít. Nejspíš mě Garret nakazil, a nebo jsem to video neměl vidět. :)
Z toho co jsem se dočetl tak TLG běží na PS5 v nesmyslných 30 fps a přitom by mohl běžet hravě v 60 fps.
Proto, aby to šlo prý existuje jediná cesta: zakoupit disk a po instalaci z disku nedát update na poslední verzi. :) https://www.youtube.com/watch?v=h1vuZYDL0ko Tak už chápu smysl existence kupování disku PS4 verzí.
@Garret (29.04.2021 22:14): no počkej, to jsi ještě neviděl moje děcka hrát Lego hry. :) Dávají jednu za druhou jak na běžícím páse. Děcka sedí u konzole a mě se na W10 jen zobrazuje jaký achievement zrovna odemkli za dokončení hry, apod.
@S4TW (01.04.2021 14:07): No já mám teda s tím Guardianem hrozný problémy, nechápu proč to takhle je nastavený, přišlo mi to jako bug a hledal jsem na netu co je špatně. Je to pro mě osobně teda na hranici hratelnosti.
@IceCreamYouScream (01.04.2021 12:08): Ale nedá se úplně tvrdit, že SoC má jedno z nejpřívětivějších ovládáních... :) já teda nějaký obrovský problém neměl, ale co jsem zaznamenal, tak ne všichni si to v tomto směru chválí...
Na rovinu, hra kvůli které bych si klidně koupil PS4. Když jsem viděl všechny ty videa z hraní tak mě padala čelist. Tohle je prostě pecka. Kam se na to hrabou nějaké The Last of Us, Uncharted a další moderní "interaktivní" filmy, že?!