Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Journey Down: Chapter Three

SkyGoblin •  BlitWorks (Switch, PS4, XOne)
21.09.2017
05.07.2018
06.07.2018
10.07.2018
kompatibilní
73
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

The Journey Down: Chapter Three je po The Journey Down: Chapter One a The Journey Down: Chapter Two třetí a závěrečná epizoda remaku freewarového titulu The Journey Down: Over the Edge, vydaného v roce 2010.

Třetí pokračování série zavede bratry Bwantu a Kita a jejich přítelkyni Linu do džunglí Underlandu. V Underlandu mluví starověká kultura o velkém zlu, které přebývá v temných hlubinách jeskyní Kwayerumoshi. Dobrodružství se tedy chýlí ke konci a naše trojice se blíží k odhalení tajemství velkého stromu Asili a společnosti Armando Power.

Hra, která je klasickou point'n'click adventurou, se pro svou grafickou podobu inspiruje na černém kontinentu, konkrétně v maskách a rytinách černošských kmenů Makonde a Chokwe. Zatímco herní prostředí je v obyčejném 2D, herní postavy jsou do posledních detailů vymodelovány ve 3D. Hudbu složil Simon D'Souza a celou dobu vás budou provázet jeho jazzové skladby.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.