@Jab (11.06.2018 18:21): Jako řeknu ti to takhle :D opravím svou minulou zprávu a připustím, že se mi to asi někdy stalo, ale v tak malém množství případů, že jsem to prostě ignoroval. Nicméně problém to asi bude, jen já to nepociťuji hlavně proto, že v Morrowindu chodím (mám momentálně rozehráno) nebo jsem chodil jen k jednomu obchodníkovi, u kterého žádné věci nebyly a v Oblivionu jsem prostě u obchodníků nikdy nespěchal a celkově ty hry hraji vklidu vpohodě, nicméně je možné, že když je člověk ve spěchu, tak se mu to snadno stane ...

...a ohledně nových TES her ... Skyrim jsem rozehrál teprve nedávno, neměl jsem tudíž tolik možností a tu splácaninu TESO nehraji a hrát nehodlám ...
@themacs (11.06.2018 18:19): To je skvělé. Jiným se to dělo a děje i v nových TES hrách, což jsem doložil. Chci se optat, páč u Charllizeho není naděje, zda když takhle něco vysvětlím a doložím, jestli dovedeš připustit, že problém existuje (byť ty jej třebas osobně nepociťuješ)?

@Charllize (11.06.2018 18:04): Možná se jednoho dne dožiju tvého příspěvku, který nebude jen mlácením prázdné slámy. ;)
@Jab (11.06.2018 18:01): tak mohli to zmenit ruznejma knoflikama na sbirani a mluveni. Proc ne. Me to nevadi a problemy s tim nemivam takze to spis prisuzuju tvoji nesikovnosti :)

Navic ja uz temhle tes hracskym excesum neprisuzuju zadnou vahu pri vedomi ceho vseho jsou schopni a svest to na hru.

Jedna takova hodne vtipna prihoda. Znamy hral morrowind a tvrdil mi ze je v obchode a ackoliv nic neukradl pise mu to ze je pristizen a nemuze se hnout. A ze takovou debilitu mohli vymyslet jen v bethesde. Samozrejme mu to po nakupu psalo ze je pretizen :)
@Charllize (11.06.2018 17:58): Mně 2x v New Vegas. Ale jen páč jsem byl vytrénován z Morrowindu. Opět btw tvá klasická retardovaná argumentace: "Není to chyba Bethesdy ale hráče. A navíc ve Witcheru 3 je zase xy!"
@Jab (11.06.2018 17:29): Ne, promiň že nerozumím tomu, co jsi napsal. Hrál jsem jak Morrowind, tak Oblivion a mám rozehraný Skyrim, jen pro info. A opravdu netuším, co jsi tím chtěl vyjádřit.
@SilentWolf (11.06.2018 16:50): Nejen sebrat úplně vše, myslíš v malém, ty jeden sedláku. Musíš jít sebrat i části úplně všeho. Myslíš si, že půjde sebrat třeba koště? Špatně, barbare. Půjde sebrat jednotlivě jak nasáda, tak smeták. Sebrat stůl? Ale proč ne. To by sedlák udělal. Ale ty můžeš nejdřív sebrat i všechny 4 nohy a až pak desku.
@Shoggot (11.06.2018 16:33): Já doufám ve více lootu - talíře, hrnky a lžičky už nestačí. Musí jít sebrat úplně vše! Na konci chci mít prostě prázdné vakuum, protože budu mít vše v inventáři. Doufám, že právě proto vyčkávají na nové konzole, které tohle umožní.
Ja uz ted jen budu cekat jako najemny vrah na korist. Trpelive a potichu. A zrejme si pak asi poridim dalsi generaci xboxu ciste na tes6. Pac na ps stoji vzdycky tes za prd :)
@themacs (11.06.2018 15:40): Videl som už aj teóriu, že je to najvýchodnejší cíp Morrowindu (nie Vvardenfell), pretože to je najhoršie dostupné miesto po výbuchu pre impérium aj argonianov a hlavne je najbližšie k Akaviru. High Rock je na opačnej strane.
@Charllize (11.06.2018 16:01): Kez by to bylo jak rikas, Morrowind je moje srdcovka a shledat se znovu s Nerevarinem ... Jako je pravda ze by to chtelo oziveni, na druhou stranu zase co by jsi jako obcan Tamrielu delal sam na Akaviru ... Presneji jako obycejny obcan...Leda ze by byl veden utok na Akavir, coz je vsak v aktualnim stavu cisarstvi docela nerealne ... Spis je pravdepodobnejsi utok Akaviru na Tamriel, coz by zas vylucovalo zasazeni hry na Akavir :D
@Charllize (11.06.2018 15:50): Oni ano, my ne ... nevidím důvod, proč by neudělali další část Tamrielu, která by byla oproti TESO mnohem detailnější ... mě třeba krajina přijde typická právě pro ten sever a High Rock, kde jsou u pobřeží docela četné hory (podle geografické mapy Tamrielu), nicméně stejně spíš sdílím tvůj názor, že to bude mít něco společného s Akavirem ... nicméně si nemyslím, že se to tam bude celé odehrávat ... to bychom se potom loučili se světem TES, který jsme znali z předchozích dílů, neboť na Akaviru nežije žádná rasa nám známá a bylo by to něco komplet úplně nového, což nevím, jestli má na to Bethesda koule ...
@themacs (11.06.2018 15:26): nebudou delat lokaci co maji v tom mmo. Je to proste akavir. Tak na 90%. Ta krajina je netypicka a nepripomina mi nic co by mohlo byt v tamrielu. Samozrejme muze jit jen o nejaky placeholder narychlo zplacnuty a kdovi co. Ale spis myslim ze maji davno jasno co budou delat.
Zajímavá spekulace:

I believe that the teaser teased the location of where the Akaviri armies would land to invade, at the coasts of High Rock. Based on overwhelming fan requests in a thread started by the devs at the official TES forums several years back I believe Elder Scrolls VI will take place in AkaVIr and parts of Tamriel and it will be centered around the greatest war to ever take place on Nirn.
Elsweyr, Valenwood, BlackMarsch ani SummeSet Isles to nejsou, mají jinou vegetaci a geografii. Smysl by mohl dávat Hammerfell, jenže jeho dominantou jsou pouště, kterou by spíš ukázali v traileru. Nicméně jsou tam i prostředí podobné tomuto. Největší smysl dává High Rock, neboť tohle je jeho prostředí. Nicméně by se klidně mohlo jednat i o Akavir, jelikož není moc známo, jak to tam vypadá. Malou indicii jsou trosky podobné těm z Cyrodiilu, které by mohly představovat Akavirské pevnosti.

EDIT: Taky nějak moc nechápu tu vaši úchylku na kočičky a ještěrky :D
@Crash (11.06.2018 14:48): Tam budou města jen shluky chatrčí. A veškerá literatura bude psána tou "Khajit has no words for you" hatmatilkou. A povolání hrdiny Antropolog, Dřevorubec a samozřejmě Otrokář. :(
Prosím jen ne ty domovské regiony kočiček a ještěrek. :(
Jsem myslel, že na řadě jsou močály, to vy moje ještěranský srdce zaplesalo :)
@Crash (11.06.2018 14:39): Tak High Rock už bol v Daggerfall, tak je otázne, či chcú už teraz cykliť, keď im ostávajú ešte štyri provincie, na ktoré sa ešte nezamerali. Je síce pravda, že Solstheim bol už 2x, ale to bol iba datadisk.