Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Elder Scrolls Online: Summerset

21.05.2018
05.06.2018
kompatibilní
87
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Summerset je dalším rozšířením, jdoucím po vzoru rozšíření Morrowind, pro MMORPG The Elder Scrolls Online.

Otevře se vám možnost odcestovat na Letní ostrovy, domov vznešených elfů, jehož hranice královna Ayrenn otevřela poprvé v historii pro všechny rasy, aby jim pomohly v boji proti zlu, rozšiřovaném stoupenci daeder a ohrožujícím nejen existenci ostrova, ale i celého Tamrielu.

Ostrovy jsou plné nových questů s hlavní příběhovou linkou, ale také plné nových lokací, z nichž mezi nejzajímavější patří centrum elfského království Alinor nebo Křišťálová věž, která je dominantou ostrova Summerset podobně, jako je Bílozlatá věž dominantou Tamrielu. Je centrem výzkumu, domovem elitní stráže a místem posledního odpočinku královského rodu a nejslavnějších elfů. Na vrcholu samotné věže se pak tyčí krystal zvaný Transparent Law (Transparentní Zákon), jehož účel je neznámý.

Rovněž rozšíření přidává nový strom dovedností, které se lze naučit (mentální schopnosti ovládané řádem Psijic) a možnost vyrábět šperky.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.