Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Elder Scrolls Online: Morrowind

22.05.2017
06.06.2017
kompatibilní
77
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Morrowind has need of you all.

Po tisíciletí držel žehnající ruku nad zlatavými Chimery sopečného ostrova Vvanderfell a neustal, ani když z elfů kletba učinila rudooké Dunmery popelavé pleti. Vivec promítl proměnu do duality svého vzezření, aby v rozjímání nadále bděl nad potomky těch, jenž do země zvané Morrowind kdysi přivedl svatý Veloth. Válečníka a poetu však poznenáhlu stihla neznámá choroba. Jeho skon by znamenal konec Tribunalu, který Vivec utváří s dalšími dvěma bohy z vlastního přičinění, mateřskou Almalexií a tajemným Sotha Silem. Jedině ve své úplnosti dokáže svatá Trojice zachovat křehkou rovnováhu věcí. 700 let před událostmi TES III: Morrowind (2002) však otci národa temných elfů na pomoc přispěchá ne jeden, ale rovnou miliony dobrodruhů, mezi než se můžete zařadit i vy.

Obnovit Vivecovy nadpřirozené síly znamená zamezit dopadu oblivionského měsíčku Baar Dau, levitujícího nad Vivec City pouze silou boží vůle, což by následovala ještě ničivější erupce Rudé hory. Sekundární příběhová linka vás svede dohromady s intrikány z cechu vrahů Morag Tong. První rozšíření pro The Elder Scrolls Online (2014) počítá jak se stávajícími, tak s úplně novými hráči a vyznačuje se doposud největším jednorázovým přídavkem herní plochy. Přidává rovněž pátou hratelnou třídu jménem Warden, se speciální schopností přivolat si v boji na pomoc válečného medvěda. Schopnosti týmové práce otestují tzv. Trials, při nichž se až s 12 ostatními hráči musíte probít skrz telvannskou věž v Tel Fyr a v regionu Ashlands vůbec poprvé zakusíte 4v4v4 PvP souboje.


Poslední diskuzní příspěvek

Zkoušeli jste to někdo hrát? Je to klasický Morrowind v novém kabátu s mechanismy ESO? Jde mi o questy, příběh...

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.