Neříkám že to musí mít grafiku jako RDR 2 , stačí se podívat jak vypadá třeba takový Greedfall, to taky není AAA hra. A gameplay taky není nijak převratný a myslím, že nejsem sám kdo si to myslí. Nejsem přesvědčen, že je to momentálně dobrá koupě, tedy za ne cenu za jakou se to prodává dnes. Možná za 10 euro bych to doporučil člověku, co si chce mermomocí zahrát nějakou FPS a má rád svět Terminátora.
@Gordon (02.12.2019 01:02): Souhlasim. Atmosferu to vystihuje skvele a jde o to, ze jsme z hlediska hratelnosti a atmosfery dostali vic, nez jsem od autoru myslel, ze muzu cekat. Ze to nema RDR grafiku je jasne z produkcnich duvodu, ale urcite by me nenapadlo o tom troubit, ze to je hnusny. Je to navic nesrovnatelny.

Podle me je to spolecne s Future Shockem nejlepsi Terminator hra a je dulezite se zamerovat na to, proc to tak je a ze to tak je. To je obrovska novinka a udalost. Grafika s tim nema nic spolecneho. Samozrejme chapu, ze to nekomu muze vadit, pokud to pro nej je tak podstatne. Gameplay first always and forever.
@Neelixx (01.12.2019 19:30): Tá hra je graficky evidentne zastaralá a pôsobí ako spred desiatich rokov, no zase musím oceniť možnosť dať si všetky detaily na maximum, bez toho, aby sa to akokoľvek podpísalo na plynulosti :))
A co ty textury a grafika obecně, co na to říkáte ? Já měl vše na maximu, ale stejně mi přišlo, že to vypadá hrozně.
Na Steamu uz od zacatku skoro 90% hodnoceni, pocet hodnitelu je ve stovkach. Podle me hodne dobry. Dokonce pro nektere sokujici. Ale ja to vysvetluju tim, ze pujde prevazne o lidi, kteri maji k Terminatorovi vztah. Za techto okolnosti je to tak, jak jsem psal sam - dobry. Kdyby to nebyl Terminator, ale cokoliv jinyho, tak to hodnoceni a nazor hry je uplne o necem jinym.
Prave jsem prosel takovou pasazi a ze tam bude slusna mrdaci scena jsem opravdu necekal :D
Tak a ted jsem prochazel stealthem a chodici osmistovky kolem mi trochu nahanely strach, za to palec nahoru..
Je to lepsi, nez jsem cekal. Cekal jsem predem to nejhorsi, ale koupil jsem to ze srdce a neni to "spatny" (teda objektivne je, ale ctete dal). Dulezity je rict, ze to je beckova hra a je to z te hry citit na kazdem kroku. Ale neni to obycejny rail shooter, jak jsem myslel. Je tu lootovani, levelovani postavy (skilly, crafting) a moznost volby dialogu. Na ruznych mistech muzete lockpickovat a hackovat. Je to jen doplnek asi jako nausnice v uchu, ale je tam.

To je jen takove mirne prekvapeni. Hudebni podklad a atmosfera je Terminator a to je asi to hlavni. Scenar, pribeh a i akcni stranka hry jsou slaby. Kdyby si nekdo predem pripustil, ze ho v pripade nudy nebudou srat vyhozeny penize a ma rad Terminatora, neni duvod to z me strany rozmlouvat.
@Paul (15.11.2019 22:13): No, s tými rôznymi koncami to asi nebude až taká sláva. V promo materiáloch sú síce uvedené, ale v diskusii na Steame písal hráč, čo to už prešiel, že hlavný príbeh má iba jeden koniec. Odlišné sú iba osudy ľudí, pre ktorých plníš vedľajšie misie. Asi tak.

@Shoggot (15.11.2019 22:13): Veď práve. Ale ako relaxačná atmosferická strieľačka, prečo nie?
@Bragi (15.11.2019 22:04): Hah, taky asi dám přednost levnějšímu Halo: Reach a asi z toho sentimentálního hraní multiplayeru jak před lety vykřesám víc hodin zábavy.

@pajmič (15.11.2019 21:32): Nějaká hardcore taktická tahovka nebo RTS s omezenými zdroji by mohla být hodně zajímavá. Něco na způsob X-Comu nebo UFO: Aftermath, tu atmosféru beznaděje by si to mohlo zachovat, spíš by šlo přežití než o likvidaci desítek T-800. Sem s tím!

Ale T-800 Jako řadový panák, který padá jeden za druhým...nevím, nikdy jsem z filmu takový dojem neměl, i z těch částí v budoucnosti působily jako děsivé chodící tanky, před kterými je lepší zdrhnout než se s nimi rvát kopanci.
Zatím jsem hrál cca 30 minut. V porovnání s Rambem je to fakt až překvapivě ambiciózní (dialogy kde lze občas udělat jednoduchou volbu, nějakej resource management, polootevřený mapy, prej to má i víc konců..) ikdyž lowbudget a lowskill je vidět, ale má to atmosféru a to je hlavní.
Ale chce to ještě nějakej patch, aby tam dodělali FoV nastavení (default je cancer, musel jsem zvýšit přes ini soubor) a aby se neprohazovala sensitivita kamery, plus si to po vypnutí nepamatuje DSR rozlišení. Takže dám Fallen Order a na Resistance snad ještě vyjde ten update.
@Paul (15.11.2019 20:43): Určite je to srdcovka. Celkovo totiž od tej hry nemám veľké očakávania, ale aj tak verím, že si ju celkom užijem. Predsa len, T-800 je ikona a filmová predloha je kult. Takže kreditka ma v peňaženke omínala celkom slušne. Ale nakoniec dám asi prednosť kolekcii Halo a pri Terminatorovi počkám na zľavu.

@Shoggot (15.11.2019 21:10): Tak to by mohlo byť zaujímavé. A keby sme ešte mohli hrať za Sarah Connor...
@Shoggot (15.11.2019 21:10): co jsem letmo četl, tak s konvenčními zbraněmi to proti terminátorům nejde, ale pak s těmi plazmovými už jo. Ale jo, taky bych rád viděl Isolation treatment.
@Bragi (15.11.2019 20:40): Mno...já jsem si teda řekl, že to ještě zvážím, přece jen na Steamu to má velmi dobré hodnocení, ale tak jsem spustil nějaký gameplay part 5 na Youtube a jantar s plasmovkou tam narazí na T-800. Ha, říkám si, teď to bude zajímavý. A on ho oddělá jak nejlacinnější děvku. Za ním jsou další dva T-800, tak je Jantar během dvou sekund srovná na šrot taky.

Hmm, to je teda hustý. Terminátorovi by snad mnohem víc slušelo něco na způsob Alien: Isolation.
Tak Paul ma terminatora hodne rad, spis bych se divil kdyby to nekoupil, kdyz se z nekterych koutu neozyva jen kritika.

Ja taky koupim kazdou final fantasy at si kazdy rika co chce .

@marwel (15.11.2019 20:47): Hele mozna na tom trochu zalezi. Ja mel obdobi, nekdy kolem roku 2003-6 kdy jsem hral porad nejaky rusky hry, hlavne strategie a rpg. Vetsina z nich byla dost ztrata casu. Ale zato dneska poznam bezpecne ruskou hru po chvili hrani, proste ta mentalita je ve hrach videt a muze nekomu sednout a zazitek mu dost vylepsit, nebo naopak.
@Bragi (15.11.2019 20:40): souhlas, tohle je spíš koupě ze srdce než z rozumu - T1/T2 jsou srdcovky a když někdo konečně udělal Future War hru mířenou na fans originálů, tak je chci podpořit.
A kdyby to byl extremní fail, tak to do dvou hodin můžu refundnout.
Teď jsem zjistil, že to vyvíjeli Poláci v Krakově (což pro mě zvyšuje sympatie), a ggman už to dohrál:

"Finished Terminator Resistance. If you're a fan of the first two Terminator films, this is a must to play. Review should be up tomorrow."

Fuck it, já to koupim. DF byla zvrhlost, tohle by mohlo posloužit jako slušnej antidote.
@Shoggot (15.11.2019 12:22): 40 eur je fakt moc, zvlášť v kontrastu s tím, kdy jsem včera nainstaloval Fallen Order a Plague Tale za 2 kila. Ale těším se na Guldyho dojmy. Docela mám chuť to podpořit.
"Guys, Terminator Resistance is actually really good. It's pure fan service and I love it. I don't even know what's real or not any more. TeyonGames nailed it."

Asi je to potřeba brát jako co to je - lineární low budget střílečka - a člověk může být příjemně překvapen.
Teda hra ze světa Terminátora, kde opravdu nejvíc nebezpečný rozsévač smrti je nějaký lidský Jarda se samopálkem, to je docela hustý.