ugraugra: To je fakt hnus, už druhý TF2 event, co naplánuju a zase se se*e. Minule mi 10 minut před začátkem na hodinu vypadne net a tentokrát jsme zas musel půl hodiny po začátku odjet, no snad to do třetice vyjde a zúčastním se ho konečně celého...
Zapomněl jsem dodat, že mě vlastně nic jiného jak payload nebaví, ty ostatní mody nejsou nic extra, to si radši dám kántra.
VAC údajně většinou banuje až za několik měsíců... A při ceně TF2 není problém si prostě něco nechat stranou a kupovat jej stále dokola.
před pár dny jsem narazil na jednom (asi neofiko) serveru na cheatera, který vypadal jak vysoký strašák do zelí, při dotyku byste panikařili jako v přítomnosti ducha, asi měl víc HP.. zajímalo by mně, jestli cheateři prostě jen nakoupí na různých(?) accountech hru ve slevách a pak střídají ty accounty, nebo prostě na ně VAC nestačí
NateLogan, ugraugra: To nebude oficialni, vim, ze se na spouste serveru "zaplatit" za spoustu hlouposti, driv to bylo normalni na takovych tech fun serverech, kde se hlasovanim dala zmenit gravitace a dalsi hlouposti, ted se to asi stava "featurou" na klasickych serverech.
Aha tak to asi nechci, je to totiž hrozně overpowered a nefér a právě jsem se divil jaktože to jeden týpek dokázal postavit. To stejné bude asi i s tim skákáním co? To borec prostě šel a najednou se vymrštil do vzduchu jak po rocket jumpu, čímž se mohl dostat i na nepřístupná místa.
ugra: Víc těch minivěží postavíš tak, že si zaplatíš na daném serveru premium účet (případně dáš ten free trial, který můžeš dát tuším jednou denně na hodinu, ale osobně jsem to nikdy nezkoušel, podobný praktiky nesnáším).
Updaty jeste v pohode, kazda zbran dostala alternativu, ktera byla ale jasne odlisna a tak se dalo taktizovat, s prichodem obchodu a updatu na predmety se ty rozdily tak stiraji, ze uz se v tom neda dost dobre vyznat.
Jo, kdysi dávno se za Scouta hrálo docela dobře...

BTW mě osobně se TF2 více líbil bez těch všech updatů a předmětů. Imho to dělalo hry zejména na public serverrech mnohem vyrovnanější.
Pokud to bylo 16v16, nepomuze ti ani klan, scout proste na drtive vetsine map neprezije ten vecnej spam, kterej tam je (1v1 te samozrejme da, kdyz uz se k tobe dsotane, ale ze by byl nejak stabilne napriklad v MVP, to ne). Scout je delanej na mensi pocet hracu (taky bylo puvodni maximum 12v12 a zvedlo se to az potom, takze bezne hravalo 9v9 a to uz je rozhodne lepsi vzhledem k velikosti map).
Nebo to byli lidi z klanu.

Sakra jak postavim s engem více těch minivěží? Jsem viděl jednoho borce jak jich tam naházel asi 5 u spawnu, ale když si vezmu tu mechanickou ruku tak můžu postavit jen jednu.
Ale jo, dá se to a dokonce i na payloadu. Jednou mě na badwater dva scouti tak ownovali, že jsem se s brekem odpojil, protože jsem je prostě nemohl sejmout jak tam ty svině šikovně skákali :)

btw co to má inženýr za věc že může skákat 10 metrů do vejšky?
Za scouta se na publicu prakticky neda hrat (az prilis mnoho spamu na prilis malo zivota). Maximalne tak 9v9 se da hrat za scouta, ale zalezi na slozeni tymu. Za scouta se da skvele hrat zhruba kolem 6v6.
Nice, tak snad se někdo přidá. Třeba mě konečně někdo naučí hrát za scouta :)
Bohužel v jednom týmu stejně dlouho nevydržíme, ta hra si přehazuje hráče, jak se jí zamane.
Hmm a nechcete dát nějakej event? Že bysme vlezli do jednoho týmu a ty nooby tam vyprasili?
No engie dokáže být na vozíkových mapách také hodně prospěšný - ale je pravda, že když je jich moc, tak mi to trošku připomíná jednu LANku, co jsem před dlouhými věky hrál na Day of Defeat - na Avalanche jsem pobíhal sám dole kolem vlajky, kterou musí obsazovat alespoň dva lidi a celý zbytek týmu sniperoval na střechách... ;-)

Já už jsem TF2 nehrál TAK dlouho, naposledy nějaký dýňový event ještě před vydáním engie updatu - a to jsem za engieho hrával tak rád... :-(
No člověk by u toho autobalancingu aspon předpokládal, že to bude vyřešené tak, že přátelé (lidi co mám na steamu ve friend listu) se to bude snažit automaticky držet v jednom týmu.
Jj, situace, kdy má 6 lidí engy a stavějí si teleporty a sentry u základny fakt miluju :D Jako jedinej heavy odtlačím vozejk až do základny a tři vteřiny před koncem mě to hodí do druhýho týmu. Just love it!
Zlaté časy, zlaté časy... ono by stačilo kdyby nenastávaly situace kdy např. při hře za medica tlačim vozejk sám ještě s druhym medicem, navzájem se healujem jelikož na nás pálí 2 heavy a 2 soldžrové, zatímco ostatní běhaj někde v řiti a samozřejmě při útočení máme v týmu 5 inženýrů co dělaj hovno a dalších 5 lidí je afk na respawnu. Fakt demence.
No jo, zlate casy jsou bohuzel pryc. Dokonce i progaming mi prijde, ze uz nejaky cas stagnuje.
Tuhle hru hrajou fakt příšerný noobové. Dobrej hráč tam je tak jeden z 10, ostatní ani neví že se má ten vozejk tlačit a radši si berou inženýry a staví sentry u respawnu.
Imho jedina vec, co stoji za vycraftovani, jsou capky. Vsechny ostatni zbrane a vybaveni se snad daji najit, pokud vim (je mozne, ze neco se da jen koupit, ale imho to neni potreba).
Zasvětil by mě někdo do tajů craftingu? Má cenu se s tím zabývat? Jaké itemy doporučujete (hraju nejvíce za sniper, eng, soldier, medic)?
Teda ten novej update je totální průser. V průměru to padá každejch 15 minut a laguje se to jak prase a ten problém maj všichni, ne jenom já, takže se dá akorát tak čekat na patch.
ugra: Doporucil bych ti verifikovat soubory hry (properties - local files - verify integrity of game cache) a pripade take soubory defragmentovat (na tom samem miste). Mohlo se ti to spatne nainstalovat/stahnout.

Nate: Obe epizody jsem zrovna dohral a ani jednou mi nespadly.;-) Source engine je v poradku a update enginu nijak neublizuje. Stejnym nebo velmi podobnym zpusobem se rozsiruji i jine enginy.
Tohle se mi děje i u Ep2 a L4D2 od dob toho Source Engine updatu... Imho Source engine v tomhle už silně dosluhuje. Po všech těch upgradech je to už hotový Frankenstein :D
Ted to padá téměř neustále, při alt+tabu se nedokážu vrátit, když zmáčknu disconnect tak se zvuk cuká a hra se na chvíli sekne,
Hravam obcas a nepada mi to prakticky vubec (za ty roky cisla na prstech jedne ruky), takze je mozne, ze je to updatem.
To ta hra tak svinsky padala i předtím nebo to začlo až po updatu? (nepadá to jen mě ale všem)
Karas: Zavedl jsem nás na GOG server, takže těch nás 6-7 DH doplnilo jednou tolik GoGů. Brilantní tah, musím se pochválit.
Pokud se bude hrát zase a nebude se to krýt s RO, tak se případně také přidám.
Bodkin: To jo, nebyl nás sice plný server jako kdysi, ale i tak to bylo nakonec víc než jsem čekal.
Marcusss: Měl jsem menší zpoždění, na hodinu a půl mi klekl net... zas*aná wifi!
Nevím, já si to dnes taky stáhl ze Steamu, ale na žádné problémy jsem nenarazil :-)