Nikdy mě to nepřipojí k žádné hře. Je to můj problém,nebo je to tím že je to stažená verze?
Marcusss: Nejsi jediný, kdo si neuvědomil to stupidní posouvání času=D
Máte mne na svědomí, pokud u toho zase začnu sedět několik hodin týdně.
Už jsem to nejmíň půl roku/rok nehrál... možná by ten event nebyl špatný - uvidíme jak to vyjde.
Zkus v klientovi smazat ClientRegistry.blob a pak spust klienta znovu. Nacte si chybejici soubor a melo by to jet.
Failed to load the launcher DLL. Uvedená procedura nebyla nalezena. Poradíte co s tím? Reinstalovat hru jsem zkoušel, dokoce i konrolu souborů, všechno alespoň 2x ale pořád to nejde :(
Tak tu nemám. Zkusím dneska zahrát a uvidím, jestli ji dostanu. Ale jestli se otevře free pro všechny, tak tam stejně bude jen nějaká trapná čepička nebo jiný shit like that.
No vida a teď jsem získal bednu ze zimní kolekce, která se nedá otevřít normálním klíčem, prý se otevře až na Silvestra v 23:00. Je to vzácnost nebo ji máte také? Mám se toho bát a co na to Jan Tleskač?
Jsou různé typy beden a každá může obsahovat jednu z asi pěti věcí, některé itemy jsou i dost vzácné, ale asi je to o náhodě co tam budete mít.
SavageCZ: A tos věděl, že tam bude něco takového, nebo tam může být i něco víc herně užitečného? Já už jsem velice dlouho nehrál, ale tohle mne teda moc neláká... :-)
Ja mam spoustu beden a chtel jsem nektery vymenit za klice, ale nikdo nechtel :(
Ty bedny a barvy jsou zlo. Kamkoliv příjdu tak všichni vykupují bedny či shání barvy.
2,50 nebo 3 Eura, to máš to samý, prostě je to drahý jako sviňa. Když vezmu, že mám ty bedny asi tři nebo čtyři, tak by mě to vyšlo pěkně draho :-)
No v podstatě je to tak, že drop závisí na době hraní, počtu smrtí a hlavně je zde týdení limit přidělených itemů.Tzn když si to vyčerpáš za dva dny do konce týdne ti nic nepadne, ale to se týká asi jen HC hráčů připojených stále.A klíč k bedně stojí myslím jen 2,50 ne? Jeden jsem koupil abych si udělal Vánoce v TF2.
Co přesně ovlivňuje získávání věcí? Občas se mi stane, že najednou z ničeho nic získám jednu (ale třeba i pět najednou) věcí a to třeba i pro úplně jinou classu, než za kterou hraju. Plus třeba nějakou bednu, jejíž otevření stojí těžký 3 eura (pokud to dobře chápu).
To Valve ja tak vtipné...

Team Fortress 2
Updated some files, for no reason whatsoever
Viem písal som to stým, že všetci tu máte asi určite kupenú hru, tak tú odpoved asi nedostanem. Vlastný názor nikomu neberiem.
Vzhledem k tomu, ze TF2 se dalo poridit uz doslova za par Kc (posledni nabidka snad za 100,-), nemyslim si, ze ti tady kdokoliv poradi s nelegalni verzi.
Zdravicko, mám malú otázočku.
Stiahol som si SmartSteam(Cracknuty) a od tade som stiahol aj TF2. V pohode som nainštaloval aj zapol a normalne hrám akurat na Non-steam serveroch.
Všetko je v pohode až na jednú drobnosť.

Ked mám non-steam TF2 nemôžem získavať žiadne veci okrem tých základných čo mám?Lebo hram Snipera už 10hodín nič ale vobec nič som nedostal, mám nanom už 16 achviementov a Sniper Milestone1 je od 5 achvievementov, tzv. že by som za to mal dostať Huntsman. Prosím vyjadrite svoj slobodný názor na túto moju otázku, Dakujem.
Nazdar pařmeni na steamu se mi objevila možnost stažení Team Fortress 2 Beta. Nemáte s ní někdo zkušenosti?
To se da vypnout globalne v nastaveni, pokud vim (mam dojem voice receive volume), pripadne selektivne mutovat snad primo v hlavnim menu.
Takže nedá, no super :-)

A ještě jeden dotaz. Dá se nějak vypnou to, abych neslyšel, co ostatní hráči řvou do mikráku? Ty fašounský nebo žabožroutí hnoje poslouchat, to je o nervy...
Pokud ten server balancuje, kdyz hrac zije, je to teda slusnej smejd a na takovym bych nehral :) Jinak se balancuje, kdyz jsou hraci mrtvi (a jejich pocet je nevyvazeny o dva, pokud vim), a zabranit se tomu da obcas tak, ze si na danem serveru zaplatis VIP.
autoteambalance_0 pokud si admin :D jinak stezi ;) aspon se hra snazi nejak balancovat hru...
Jde nějak zabránit tomu zas*anýmu střídání týmů během hry? Nic mě nenaštve víc, než když hraju, celkem se mi daří a najednou BLIK a hraju za druhej tým. Teď se mi třeba stalo, že jsem jako heavy tlačil vozík (hraju výhradně payload mapy), léčí mě doktor, demomani připravují cestu, zkrátka super tým, skvěle se vede a asi tak sekundu před tím, než bych dotlačil vozík do cíle to blikne, přepnulo mě to do druhého týmu a za sekundu se ozvalo YOU FAILED a ti, co byli ještě před pár sekundami moji spoluhráči, mě rozsekali na maděru...
O mne hovori take muj profil

Ja mam bugnute zase body za medica, 657 za jeden zivot bych fakt chtel videt :D

Jinak to uz moc casto nehraju, z "profi" hry jsem nejak vypadl ve chvili, kdy mi asi 3 mesice nejel mikrofon, a public se mi nejak omrzel (neni divu po tech stovkach hodin :) ). Kdyz ted hraju, snazim se udelat nejake achievementy pro demomena, ale je to pro me kotel, spousta z nich je s mecem a meele only na normalnim serveru vetsinou moc nedavam :)
Karasman: Nejspíše nějaký bug, stejně jako odehraný čas u heavyho... mám mít cca 10 hodin, hodilo mi to přes 80 .

Aha, to jsem ani nevěděl, že to je takhle přehledně i na mém profilu, to bych sem ten screen nepostoval :-)

Isair: Wtf u toho nejdelšího života za heavyho? 2061 minut? Btw oceňuju tak mistrovskou hru za Spye. Pro mě je to ten největší dement a už na něj nehodlám sáhnout :-) Holt někdo umí, někdo nee...