Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

T2: The Arcade Game

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
1991 Arcade
listopad 1992 GB
1993 PCSNESSegaMSSegaMDSegaGGAmiga
Vývojáři:
Midway Games, Probe Software (PC verze)
Hra je volně inspirována známou filmovou předlohou, ve které se hráč ujímá úlohy Terminátora T800, který byl zajat hnutím odporu Johna Connora a přeprogramován tak, aby chránil vůdce hnutí a jeho matku Sarah a společně s nimi bojuje proti umělé inteligenci Skynet. T800 je vyslán v čase zpátky do doby dětství Johna Connora, aby jej ochránil před modernějším typem Terminátora T-1000, který má naopak za úkol Johna zabít.

Tato arkáda využívá pohledu 1. osoby, a je klasickou střílečkou ve stylu Operation Wolf. Hra nabízí množství úrovní, kde narazíte i na scény, které jsou důvěrně známé z filmu: honička s policejním vrtulníkem, scéna kdy se Terminátor T-1000 roztaví po výbuchu cisterny naplněné tekutým dusíkem nebo jeho konec v roztavené oceli.

Hra je konverzí známého mincovního automatu Terminator 2: Judgment Day, který byl po konverzi na PC a domácí konzole přejmenován, aby nedocházelo k záměně s Terminator 2: Judgment Day. Zajímavostí je použití digitalizovaných filmových sekvencí s herci A. Schwarzeneggerem a R. Patrickem zhotovených při natáčení filmu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.