Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Syphon Filter 3

90
8 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
akce > stealth akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
05.11.2001 PS1
12.06.2008 PS3PSP
06.06.2011 Android
28.08.2012 Vita
Vývojáři:
Sony Bend Studio
Další díl ze série Syphon Filter a poslední na první PlayStation.

I třetí díl je žánrově mixem akční střílečky z třetího pohledu a prvků stealth akce, ačkoliv tichého postupu je méně jak akce. Děj se vrací retrospektivně ke svým dvěma předchůdcům. Hra nabízí 19 různorodých misí s cílem záchrany lidstva. Grafika, rozhraní a celkový vzhled se od minulých dílů nezměnil. Ani v samotné hratelnosti hra nepřinesla žádné novinky.

Novinkou je balík jednotlivých misí a miniher, kde si můžete osvojit všechny aspekty hraní potřebné pro hlavní příběh. V první, zvané Assasin, musíte postřílet všechny nepřátelé nespatřen. Druhá se jmenuje Biatlon a jde o střelbu na terče s ubíhajícím časem. Třetí s názvem Demolition je spolupráce s technikem při deaktivaci náloží. Ve čtvrté minihře musíte pozabíjet přesilu a přežít. V páté zase najít, ukrást a donést kufřík na určené místo bez odhalení. Tyto herní režimy jsou rozděleny na pět obtížností a umístěny do deseti různých lokací. Kromě Logana a Lian si na ně můžete vybrat i ostatní postavy z hlavní hry.

Opět nechybí multiplayer přes splitscreen.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.