@Marles (04.02.2024 19:25): Jasný. v pohodě, chápu. :) A určitě máš pravdu, bude spousta lidí, kteří se po budou chtít svézt na tzv. hate-trainu, který se už rozjel. Já právě čekám na nějaké tuzemské recenze, kde se tak nějak asi dozvím, jak to teda je. Jinak samozřejmě každému, komu se hra líbí, tak mu přeju, aby si ji užil. Já teda se do toho v nejbližší době určitě taky nechystám. Přijde mi, že to vůbec není hra, která je cílená na člověka jako já, byť se mi všici předchozí Batmani líbili hodně.
Já jsem rád, že tohle vzniklo, tolik memů a legračních témat v herních komunitách dlouho nebylo.
@AuroN (04.02.2024 19:13): No, já pochybuju, že něco smazali. Sám jsem o těch nečekaně pozitivních recenzích včera psal kamarádům na Discordu. To jich tam bylo lechce přes tisíc a 86 % bylo pozitiviních. Viz i tenhle den starý příspěvek na redditu. Spíš mi to přijde, že se lidi na tom chtějí mermomocí povozit. Já to teda nechci nijak extra bránit, vůbec mne to neláká, jen bych byl rád, kdyby lidi o těchto věcech nelhali (to není myšlené na tebe).
@Marles (04.02.2024 19:04): Žádné oficiální vyjádření jsem nenašel. Divil bych se ale, kdyby za tu dobu nepřišly s nějakým mechanismem, který by to podchytil. Obecně se určitě jedná o problém, který by se nějak řešit měl.
@pajmič (04.02.2024 18:30): Bude to tak. Hra to schytává ze všech stran. Lidi si za to nechávají vracet peníze. Uživatelské hodnocení na kritiku tomu odpovídá (byť teda obvykle neberu Metacritic jako relevantní zdroj). Steam určitě má nějaký mechanismus, který vyhodnocuje hodnocení a spoustu jich jistě odstraní. Důvod reviewbombingu je tak zde opodstatněný, ačkoliv si dovedu představit, že spousta lidí to naštvaně vrátí, napíšou ve vzteku krátkou recenzi typu "Nekupujte to" či něco takového a Steam to podle mě vyhodnotí jako bombing. Těžko ale říct, vše se ukáže za pár dní. Každopdádně je to škoda.
@pajmič (04.02.2024 17:52): Nezaznamenal jsem nějaké podivné kolísání hodnocení. Dívám se na hodnocení docela často (překvapilo mě, že je velmi kladné a zajímalo mě, kdy to půjde dolů). Předevčírem 1000+ hodnocení, dnes 2000+. Někdo v recenzi tvrdí, že to mělo 7000+, ale nevím, kdy by se to stihlo :D

Jestli mažou review bombingový palce dolů, tak za mě v pořádku. Zároveň je tedy zvláštní, že s aurou špatné hry" na internetu je hodnocení velmi kladné :D
@AuroN (31.01.2024 22:00): jo, kampaň avengers byla celkem slušná sedmička. I ty zatracovaný Gotham Knights jsem si vcelku užil, taky taková lepší sedma. Ale Suicide Squad mě zatím vyloženě neláká. Zkusil bych to tak v gamepassu nebo humblu.
@Paul (31.01.2024 21:36): To porovnání je senzační. Až neuvěřitelný, řekl bych. Myslím, že u této hry pojedou věci rychle z kopce. A možná ještě budeme v dobrém vzpomínat na Avengers, co vyšly pár let zpátky.