Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Stranger of Sword City

Stranger of Sword City - Revisited, Ken no Machi no Kotokunibito

100
1 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
05.06.2014 X360
22.03.2016 XOne
26.04.2016 Vita
06.06.2016 PC
Vývojáři:
Experience Inc., 5pb. (PC verze)
Oficiální stránky:
http://vita.drpg-sosc.com/
Jedná se o klasický krokovací dungeon od japonského studia Experience Inc., tamních specialistů na tento žánr. Příběh hry se odehrává v alternativní dimenzi Escario, kam se hrdina dostane po havárii letadla. Jelikož není první, brzy narazí na další trosečníky, kteří se už stihli zabydlet a vytvořit v této dimenzi fungující společnost. Hrdinův cíl je ale pořád najít způsob, jak se dostat zpět domů.

Hra umožňuje vytvořit partu šesti dobrodruhů od základu, tedy včetně nahazovaní statistik, výběru vzhledu, počátečních skillů a povolání. Ačkoliv se jedná o japonskou hru, grafická stylizace je spíše západní, i když se ve výběru vzhledu najdou i typicky japonské anime portréty. Souboje probíhají na tahy s možností spuštění naplánovaných akcí opakovaně stiskem jednoho tlačítka s volitelným nekolikanásobným zrychlením.

Hra původně vyšla na Xbox 360 a PC pouze v Japonsku a na západě se objevila až v podobě PS Vita a Xbox One portů a nové PC verze. 28. února 2017 vyšla v Americe a Japonsku, pouze digitálně a exkluzivně pro PS Vita verze s podtitulem Revisited, obsahující pozměněný systém hry, tři povolání navíc, nové dungeony a další odlišnosti.


Poslední diskuzní příspěvek

Solidor: Jo :) Ale ted kdyz na to koukam pozorneji bude to Moe jeste o fous vyssi level v tomhle smyslu:)

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.