Jsem zvědav jestli aspoň udělali na ten Switch nějaký hires upgrade těch artworku příšer a npc. Na PSTV to nebylo nic moc. Co jsem koukal na PC verzi video tak to vylepšené je. Videa ze Switche mi tak nepřijdou, ale tam muže zkreslovat kvalita záznamu. Byla by to skoda, pac většina z nich je fakt pěkná a profesionální.

Urcite se tato hra brzy dostane do repre hodnoceni. (až si udělám 30 fake účtu :)
@Drolin (13.04.2018 16:16): Na PC toho právě díky digitální distribuci dnes vychází mrtě, ať už jde o zpětně vydané věci typu série YS či Final Fantasy (a podobných, jako je třeba aktuálně nechvalně proslulý remake Chrono Trigger, který snad bude časem na úrovni, kterou si zaslouží), věcí z PSP nebo novinky typu YS VIII.

Jen First Person věcí je mrť, dva díly Elminage, Strange of Sword City, Mind Zero, Moero Chronicles, dva díly Operation (Abyss+Babel), Ray Giant. Lightning Warrior Raidy 1, 2 na Steamu není (ale něco podobného je Sakura Dungeon).
PC?

Já doufal, že nevlastněním konzole se trochu ušetřím dašlích a dalších her co mě zajímají (tedy ty japonské, často) a ono vychází nyní na PC skoro vše... :)