Přesně tam mi to taky padalo - měl jsem verzi staženou z battle.netu, takže bych čekal, že bude poslední. Až když jsem nainstaloval neopatchovanou z cd, tak jsem se přes to dostal...
Mám patch 1.16.1 pro StarCraft + Brood War. Bez něj mi Temný Templář (Zerg06) furt padal po zničení Nexu. :-)
Malignus: Zřejmě bude záležet na patchi, který používáš. Když jsem teď hrál Sc minulý týden (příprava na Sc2), tak mi battle.net verze v jedné misi za zergy pokaždé spadla. Tak jsem nainstaloval tu z orig. cd (ta šlapala v pohodě) a nemohl jsem si nevšimnout, že v oné starší verzi např. některé budovy stály o dost méně surovin apod. Pokud budeš hrát s posledním patchem, vsadil bych spíš na to, že to bude spíš tebou než nevyváženou hrou.
Přijde vám taky hra za Zergy o dost snažší, než za Terrany a Protossy, nebo mi jen vyhovuje jejich styl hry?
sevencreature (02.08.2010 19:47:49): No když nad tím přemýšlím, tak tuhle utilitku spouštíš separátně, takže by se dalo předpokládat, že kolizi s Wardenem by mohlo dojít pouze v případě, že toola modifikovala nějaké dll soubory... A to se přiznám, že toto jsem nevypozoroval, ale ověřím to. Mám odkopírovanou zálohu ... tak uvidíme
derhaa (02.08.2010 17:41:12): Také ne, možná někdy v budoucnu.

sevencreature (02.08.2010 19:47:49): Možná projevím hloupou neznalost, ale jaký Warden? A jaks to teda myslel? :-)
Ne, a ani nehodlám. Warden tohle vidí celkem nerad (a člověk může zapomenout a přihlásit se na b.net - rozhodně jsem o takových případech slyšel). Svou poznámkou jsem pravděpodobně myslel něco jiného než MCZ.
"o tom, že vypadá líp než druhý díl, se tu asi nikdo hádat nebude, řekl bych"
Taky bych řekl.
Zdenous: nešvar, který se mi nedaří odstranit - není to poprvé, kdy je na to poukazováno.
derhaa: komentář dobrý jenom bych upozornil na nadužívání zájmena který
Tak, jsem si po dlouhé pauze tuto hru opět nainstaloval - bohužel k mé smůle windows 7 a Starcraft mají probléms interpretací barev. Nicméně tady je řešení a dále tip na to jak hrát Starcraft ve window modu.
uvědom si, že věžičky ti toho moc nezachrání, Je dobré mít pár věžiček jako detektory, ale do začátku, než jen těžit a péct "koláče" je dobré vyrábět zealoty a upovat vybavení. Holt to není jen primitivní mám 1000 krystalů a ted udělám deset zealotů. Musíš furt cvičit vojcle a zároveň se rozrůstat a prostředky furt utrácet. Pak budeš mít rozvoj a taky army.
Jako rush v singlu, když už má soupeř postavené základny? Zajímavé... Vedle věžiček si postav i pár reaverů a vyrob jim nějaké střely. Příp. si chraň důležité jednotky za iluzemi, které pošli krapet napřed (pokud se tedy stihneš dohrabat k templářů, aby je vyvolali). A nezapomeň na dobíječku štítů. A označ si všechny skupiny jednotek klávesovými zkratkami.
Taky nejsem žádný stratég a Starcraft tak pro mě zvládl být obtížný i v singlu (hlavně datadisk). Ale žádný extrém to není.
Hraju za Protossy. Začínám se základnou vlevo nahoře a hned vedle mě jsou základny fialového (Protoss). Cílem mise je zachránit Tassadara a nepřijít o Rynora a Fenixe. Ihned po začátku mise začnu těžit krystaly a vyrábět další těžiče, stejně tak plyn. Současně zkoumám a stavím věžičky. Odrazím napřed červený útok, pak jeden fialový, druhý fialový, červenofialový. Jenže pak přijde útok ze všech tří stran (červenýený, 6-12 scoutů + 2 nebo 3 letadlovky; fialový (z každého směru): 12 zealotů, 6-8 dragounů + 1-2 plenitele), kterým mě počítač smete. Zkoušel jsem i rush, zealot swarm, jenom věže a nic. Zlatý KK'n'D Extreme...
Tohle pokud vim se ukazaly byt chybne interpretovany naroky WoWka.
Navic hledam nekoho kdo to opravdu muze zkusit a ne nejake papirove kecy :)
Nemas nahodou moznost zkusit jak to bezi 2Ghz jednojadru s 1GB ram a X1600/GeForce7600 nebo necem podobne historickym?
Hodne dobra strategie, sice mozna nema tolik budov a jednotek, ale zas se strany opravdu hodne lisi, to bohuzel u strategii moc casto nebyva. Multiplayer taky neni spatnej :)
Falagar - To je docela zdravý přístup :) Prostě to tolik nežereš na to, abys musel zkoušet i betaverzi... Ale zase, že by sis tím vyloženě "skazil" pocit z (ne)vybalancovanosti, to neříkej :)

derhaa - na podzim minulého roku, když jsem myslel, že definitivně končím s tím pro hraním, jsem se zařekl, že už do žádného dalšího klanu nepůjdu... Mno, s progamingem jsem ještě asi nezkončil, ale klany už mě nelákají, každopádně kdysi ve warcraftu jsem jich prostřídal spousty, Necroraisers, BTeam, Skyriders, Defeaters atd.
Neřekl bych výhradně, ale když už multi, tak spíš se známými. Nemám příliš dobré zkušenosti s hrou přes battle.net - vždy se najde spousta idiotů, kteří nedokážou pochopit, že když se připojuju k noob hře, tak jsem opravdu noob. :-)
Teď s tím novým systémem určitě pár her zkusím, ale je pravda, že kampaň mne opravdu láká ze všeho nejvíc...
Falagar - Však o to jde, betaverze se hraje právě, aby se dobalancovaly detaily. Tohle není o tom, že si něco kazíš, ale prostě zkoušíš, testuješ a získáváš náskok před hráči, kteří betu k dispozici nemají, což je v podstatě k nezaplacení... Tedy pokud tě zajímá progaming, jako mě :) A ten tě asi nezajímá, protože jak to tu tak bývá, zdejší uživatele zajímá výhradně singl.
Mě hlavně zajímá, jak si chlapci od Blizzarů poradí s příběhem. Od dob prvního Star Craftu mě od nich nijak zvlášť nic nezaujalo (fantasy není můj šálek kávy).
Já bych si to nechtěl "kazit" s nedodělaným balancem - zahraju si to, až to opravdu vyjde... :-)
... A já se bavím tím, že ji už pár týdnů hraju :) Je to super...
na odkaz jedou každej den přímé přenosy z hraní SC2 bety, já se tím bavím už pár tejdnů...
jsou chvile jako tahle, kdy me vylozene tesi, ze se multiplayeru vseobecne moc nevenuju :)
Tommy ... klidně si to hraj, ale neříkej nikomu jak. Jsem málem dostal infarkt :D
Lehce OT: Dnes jsem šel kolem bontonlandu(Brno) a tu Blizzardí směsku (S+B+D+W2) měli ve výloze v akci za nějakých 360 Kč.
tak se mne to podarilo castecne vyresit, postavil sem asi 7 duchu s upgradama, asi 10 stihacek s upgradama, stihackama jsem vzdycky znicil jejich vedecke lode a raketove radary. Duchove postupovali dal procistenou cestou a postarali se o nepratelske duchy. No a po nich sla cela moje arma.

Priznam se ze nejsu zadny skiller ve Starcraftu, protoze ted to hraju pjen par dni a naposled jsem to hral asi pred 10 lety.
Tommy: když ti zamkne Veslo, tak použij scanner. Btw: budovu scaneru si mužeš označit i číslem ctrl+number0-9
Víc se poradit nedá. Pokud ani t nepomůže, tak můžu jen konstatovat, že to neumíš hrát.
Zrovna moc nevím, proč si do češtiny nepřeložit jméno zcela generické jednotky. Nicméně možná jsem jen nepochopil nějaký vtip. :)
NL - asi tak -

Já osobně hrál všechno v češtině, protože jsem tenkrát neuměl aj ani slovo. A vlastně i dneska si nějaké hry (hlavně kecací rpg a adventury, pokud to teda někdy hraju) radši přeložím... takže osobně mám s termínama ze StarCraftu dost problémy, protože jsem to hrál sto let zpátky. A stejně tak i s WarCraft 3, to mám v čj...

Btw jsem zvědavý, jestli se někdy Blizzard pustí do něčeho podobného jako měl být Ghost nebo tak něco.
Bodkin: Jenže Terminátor je mimo jiné také "české" slovo (mno, převzaté), kdežto Ghost nikoliv. Nicméně tohle ječeská databáze, mějme tedy pochopení pro obě strany barikády (osobně také nesnáším překlady anglických termínů, pokud jde o názvy jednotek/věcí/tříd...).
Počkej, tam jsou vážně nějací duc... Aaa... Ghosti...

W: Ale, jo, proč by ne. To je jako bych Terminátorovi říkal Ukončovatel.
Tam jsou nějací duchové? Toho jsem si nikdy nevšiml. Ektoplasma či prostěradla?
vsak to sem psal... ze sem tam poslal vedecke lode, ale duchove mne je vzdycky uzamcou, takze jsou potom k nicemu.
0 džízs... amatér. Nic prostě mosíš mít Science Vessel jako pohyblivý detektor neviditělných popř využívat CC s radarovou přístavbou. Pokud tam zaregistruješ šousty (ghousty) tak tam prdni z Vesla EMP shock wave a tím jim zebereš "manu" na cloak a zámek.