Před dávnými časy v jedné předaleké galaxii...

Kdo by dnes neznal typický začátek každého filmu ze série Star Wars? V Bioware si v době, kdy se netrpělivě čekalo na završujicí díl filmové ságy, řekli, že toho umaštěnce Skywalkera už mají po krk a že oni přece dokážou vymyslet daleko lepší příběh než pohádku o dvou stranách mince a zlém čarodějovi...

[létajicí žlutá písménka]4000 let před tím než se narodil největší hrdina galaxie (a tím nemyslím Jar-Jar Binkse...) se Stará Republika zmítala ve válce. Jak už to tak bývá, Sithové si řekli, že chtějí moc. Darth Revan a jeho učedník Darth Malak začali hledat tajemnou Star Forge s jejíž pomocí by snadno zdecimovali celou republikovou flotilu. Darth Revan si ale nedal pozor a byl zabit na velícím můstku neškodnou blasterovou střelou (Nebo nebyl?). Malak si přivlastnil jeho místo a pokračoval ve zesměšňování stavitelů republikových lodí. Ještě že se objevil hrdina...[/létajicí žlutá písmenka]
Ano, objevil se hrdina. Protože se jedná o RPG, na začátku si stvoříte hrdinu k obrazu svému a za chvíli se probudíte se ztrátou paměti.
Soubojový systém je inspirován předešlými hrami od Bioware, tj. máte družinu, v tomto případě tříčlennou, když narazíte na nepřítele čas se zastaví a vy můžete svým gerojům zadat rozkazy. Cestou nabere 8 spolubojovníků, nepočítejte ale s tím, že s vámi všichni vydrží až do konce.
Pocit z boje je skvělý, ať už mácháte mečem či střílíte po nepřatelech z blasteru. Postavy, využívajicí Sílu (SW ekvivalent many) mohou používat zvláštní schopnosti jako léčení či blesk Síly.
Ve hře navštívíte docela dost různých planet, takže stereotyp nehrozí.
I tato hra má pár ale. Jedno velké, co mi vadilo celou hru, je bohužel kamera, kterou nelze ovládat myší, ale pouze tlačítky A a D. Druhou muškou je konzolový inventář.

Pro: Systém soubojů, příběh, hudební doprovod, variabilita lokací

Proti: Kamera, inventář, ke konci stereotypní boje

Hra jenž dělá Bioware skutečné jméno lapíc každého RPG pozitivního hráče do své hrsti. Svět Star Wars pojat novým způsobem a systém rozhodování vás nechá naivně vybrat ze třech možností, které vaší duši roztrhají nebo přiblíží harmonii.
Děj se tak odvíjí od vašich skutků, které mají dopad jak na vás tak na vaši posádku. Temná strana číhá všude a odhadnout jí je inu až nadmíru lehké. Pokud se člověk rozhodne pro temnou stranu ničí a vydírá což má za následek velké bohatství a poněkud jednodušší cestu postupu. Ti hodní pak daleko komplikovanější a zajímavější příběh.
Hra oplývá nejlepším zvratem v historii RPG her, které mě donutilo nevěřícně zírat na obrazovku. Dalo by se srovnat s větou Luku já jsem tvůj otec, ale jen pramálo společného to s ní má.
Hlavní padouch je velmi povedený a vaše lehce arogantní společnice k nakousnutí. Pokud milujete Star Wars budete v extázi, ale i ti jenž tomuto světu neholdují zažijí několikanásobný orgasmus.

Pro: Grafika, Dialogy, Postavy

Proti: Itemy ve hře jsou nevýrazné, Občas až dětinská dělení dobra a zla

Hra ze světa Star Wars, která je svým stylem hraní velice podobná napřáklad hrám Neverwinter Nights. Vlastně je to takový následník NN a předchůdce Dragon Age. Jak už to bývá u her od BioWare, je zde spousta možností, jak zadaný úkol splnit, a také mnoho rozhodování, které hráče mohou potěšit, ale i zabolet v pozdější fázi hry. Vše je navíc okořeněno Star Wars tématikou, takže nechybí světelné meče, používání síly a také světlá vs. temná strana. Ve hře je spousta akce, ale zároveň se hraje na tahy, je možné souboj pozastavit a rozmyslet si co dál.

Pro: rozhodování, možnost hrát záporáka

Je pravda, že příběh je vážně povedenej a zajímavej a o překvápka neni nouze. Na herní prostředí se taky pěkně kouká...každá planeta je jiná a něčim typická. Zapojení ostatních členů posádky do děje je určitě taky silnej klad (je pravda, že ze všech lidí sem měl minimálně jednou každýho sebou venku..). Boje se světelnejma mečema taky vypadaly hodně dobře to néžené :) Těch kladů je tam opravdu hodně, ale jednoduše to prostě nestačí...

Jak už tady někdo psal, tak obrovskou slabinou sou rozhovory...hra se tváří, že máte na výběr z X možností, ale ve výsledku v mnoha případech nemáte na výběr vlastně vůbec nebo se přes 4 typy odpovědí dostanete vždycky jen ke dvěma možnym výsledkům :( To je podle mě největší slabina novodobejch RPG (bohužel mám kvůli tomu i strach rozehrát Dragon Age). Lidi z Bioware maj zkušenosti s jedněma z nejlepších RPG všech dob, tak proč to kurva neni vidět? Další věcí, která mě teda dost vytáčela, byla koridorovitost většiny cest...to mi u RPG prostě nesedí. 90% inventáře mi bylo k ničemu (v mečích jsem jen párkrát vyměnil krystaly a kvanta stimulantů na sílu apod. sem nepoužil vůbec, protože to prostě nebylo potřeba) snad jen 47 vylepšenejch lékarniček mi bylo k dobru při final fightu...no žádná sláva.

Ano, KOTOR je určitě nadprůměrný RPG, ale ať se na mě nikdo nezlobí, že by si zasloužil 90% a 25tý místo v žebříčku všech her? Tomu teda fakt moc nerozumim. Leda že by 9 hráčů z 10ti byli težký fanoušci Star Wars :)

Pro: Příběh, herní prostředí, soundtrack, HK47 :)

Proti: Rozhovory, koridory, inventář, jednoduchost

Co se mi ve hře líbilo a naopak + takovej deníček k tomu.
Jednotlivé body uvozuju znaménky: - (špatné), + (dobré),+- (neutrální)
A bacha spoilery !!!!(nedal jsem je z důvodu, že by to byl rozpatlanej komentář.

+- nevím jestli to byl bug, ale když jsem měl temnou stranu tak stačilo udělat 1 věc dobrou a byl jste zas na dobré straně

+- docela jsem měl radost kolik světelnejch mečů jsem získal.

+ system levlování postav (znamená, že postava měla 9 vy jste ji nepoužívali a pak jste ji chtěli použít, tak jste ji zkrátka skoro vylevlovali do vašeho levlu vy 20 ona 18 např, což je hodně dobré

+ postranní panel se schopnostmi na pravé straně mí více seděl

+ bod světelné meče

+ Předposlední planeta byla nádherná.

+ rozhovory mezi hrdinami

+ stanete se dřív jedajem oproti 2 dílu.

+ bylo tam dobé, že tam nebylo tolik schopností stejně byly málo využitelné.

+ tady jsem využil hodně schopnost na drojdy a škrcení. Ve dvojce stačily blesky.

+ že souboje byly tězší pokud nepočítám bosse/mini.

+ ke konci můžete zavraždit vlastní společníky pokud se tak rozhodnete muhahahaha

+ automatické ukládání fungovalo

+ Jednoduchost při vylepšování oproti 2 tam mi to přišlo takové rozpláclé.

+ využil jsem spousta vylepšení hlavně kameny na meče.

+ temná strana či světla měla vliv na vaše kolegy

- lagovaní v dantooienu a tatooienu

- bod Schopnosti např když máte 2 jedi, vy si dáte rychlost a druhé postavě chcete dát štít páč to má, jako první kouzlo tak to tam nemá má tam tu rychlost, co vy takže se musíte proklikat na tu schopnost, co chcete. Jestli to chápete= otravné to pořád té postavě nastavovat.

- bod inventář

- bod 7 pádu hry

- slabí bossové/mini

- bod animace některé nešly přeskočit

- bod vzhled zbraní aspon ty speciální měli nějak vypadat

- dialogy v půli hře mě prostě začly nudit možná jsem byl přesycen dvojkou.

- temná strana mi dala nějakou schopnost a ani tam nebylo, co to je.

- Některé questy buglé. Jeden hlavní, některé postavové questy nešli udělat. Postavy, co tam měli být, co jsem se pak koukal na návod tam prostě nebyly.

- bod běhání ve skafandru pomalé a otravné.

Postavy, co jsem si oblíbil ci jinak. U Jedničky to bylo složitější.
sympatické postavy; Canderous Ordo hlavně na konci, Bastila v jistejch mezích, Jolee Bindo na začatku.
nesympatické postavy; Bastila pinda, Mission,Zaalbar, Carth fracek,Jolee Bindo ke konci hry.
Neutral:hk 47, T3-M4,

Možná jsem udělal chybu možná jsem udělal dobře, kdo ví. Hlavně jsem zjistil jedno. Vůbec nic by se nestalo, kdybych vynechal 1 díl či druhý díl. Zjistil jsem mnohé v čem je 1 dobrá než 2 a zas naopak ( každopádně nikomu nic nenutím, protože každej stejnak má svůj názor :-*) . Měl jsem dobrej pocit a lepší zážitek z boje, ale také zklamání, bezmoc, nechut, nuda , zoufalstvía smutek.
Začalo to tím, že jsem ze ze začátku využíval vše lékárničky granáty a stimulanty. Pak se stal jedajem a postupem času jsem toho používal méně a méně a pak zas nastal stereotyp, že mi stačil meč blesky rychlost. Někdy v půli hry jsem si říkal, že ta hra mě už nebaví.

Změnil jsem taktiku prostě dialogy jsem jen přejíždel očima questy bud jsem udělal či neudělal. Proste šel jsem dál. Byl jsem záporák a to mi pomohlo dohrát hru!! Za světlo stranou bych to nejen nedohrál, ale trvalo by to déle. Takhle jsem vydržel asi do cca 70% hry a pak to nastalo nechut ji dohrát neměl jsem chut prostě jít dál měl jsem odehráno 25 hodin a říkám si seru na to! Vždyt ty dialogy jsou kurevsky nudné. Ty dialogy jsem už nečetl páč mě to nebavilo. Hudba už me začla srát..
Tak říkám zkusím to jinak. Vypnul jsem u hry zvuk zapnul hudbu, co poslouchám a prostě jel, jak zabijacká mašina. Vždyt kurva jsem měl asi bambilion zápornejch bodů a přidalo mi to jenom jednu nějakou zápornou schopnost. Takže už jsem neřešil, body dobra a zla. Tímhle způsobem jsem došel až na sithskou základnu, kde mě to krapet donutilo jít dál a dohrát hru. Dialogy jsem zase četl , ale jen ty důležité! Zbytek jsem neřešil..
Prostě chtěl jsem, aby všichni chcípli šel jsem přes mrtvoly nikdo mě nezastavil. Ani mí společnící, kterým nedošlo, že mě jejich názory fakt nezajímá ( mohli to udělat více dramatické, jako ve warbendech, že se na vás postava prostě vykašlala). Prostě ignorovali, že jsme padouch. Na sithské planetě jsem si koupil za 40 tisíc kreditů dva itemy. To bylo jediná planeta, kde jsem si něco za prachy koupil. Během hry jsem stejně měl dobré věci, které nebyly třeba měnit.
Byl jsem prostě Raven a byl jsem kurevsky poháněnej pomstou, kterou jsem chtěl zasadit Malakovi, kterej mě přecenil a zradil. Zanedlouho jsem se dostal na nádhernou planetu s úžasnou grafikou a musím říct, že jsem si to vychutnával. Dokonce me čekala „Bastila“ , kterou jsem rozsekal a potom se ke mně přidala a v tuhle chvíli jsem mohl rozsekat společníka Joleeho Binda a všechny mé přátele, kteří nechtěli pokleknout.
Sadisticky jsem si to vychutnával. Donutil jsem, Zaalbara, aby zničil Mission (kurva, co je to za jméno) se rovnou mohla jmenovat modrá ústřice. Bohužel ten se obrátl a já je oba zabil. Cart se posral do plenek a radši utekl. A největší tejpek Canderous se přidal, protože miluje ničení a věděl, že to myslím vážne. A robotům to bylo jedno stejnak oba dva jsou moji a vědeli, jakej osud je potká. nejspí :P

Takže jsem odletěl rozsekat Malaka. Někdo říkal, že je to težkej souboj ahaaaa..Kdyby někdo říkal, že jeho základna je výzva mlčím, ale on byl fakt lehkej nic nezmohl (i mistr sith, či silnej droid mi dal více zabrat). Nepoužil jsem ani lékarničku měl jsem 2 stimulanty vpichlé a asi 3x kouzlem jsem se vyléčil.
Ten konec mě pobavil. Jak si Republika myslela,že se bitva zvrátí, ale ono hovno. Těch jejich 5 lodí a jedna flotila ? Lol ...Pokud jsem viděl dobře já měl dvě flotily a spousta dalších lodí a a nespočet stíhaček .Neměli šanci!!!

Dohráno za 33 hodin a 29 minut s 20 levlem víc ani nešlo.
Nejlepší RPG všech dob.(už jen hodnocení kolem 97% mluví za vše).Nejlepší příběh,který spatřil světlo světa..Možná ji trochu sekunduje Mafia :o).Nejlepší SW hra,tak to pro začátek.Tato hra je ta z mála,kterou prostě nesmíte minout.Vynikající grafika,unikátní soubojový systém.Navíc výborný nápad s formování vaší postavy podle vašich činů.Samozřejmě Temná strana to měla vždy lehčí a být za hajzlíka a znepřijemňovat životy obyvatelům galaxie je snadné a příjdete si na pěkných pár kreditů.Ovšem hrát za dobro a pomáhat lidem kolem sebe je krásné,máte takový hřejivý pocit:D.Samozřejmě ze začátku ale nebudete mít ani vyndru,zbytek dopisu pak na takove krasne veci se musi premyslet:D

Pro: Příběh,herní systém,hudba,grafika,téměř dokonalá hra

Proti: občas zdlouhavé dialogy

Tak mě hra zase moc nenadchla a to především kvůli nepřehlednosti questů, deníku a celkově inventáře, který zřejmě navrhoval zhulený člen Bioware. Na druhou stranu mě potěšil příběh, některé zvraty jsem vážně nečekal Zapůsobilo na mě odhalení, že jste vlastně Revan. Nečekal jsem takový zásah do děje než mi došlo, že Revan může být muž i žena, nezávisle na výběru postavy na úvodu hry..
Na bojový systém jsem si musel chvíli zvykat, ale nakonec jsem ho s přehledem ovládal.
I přes nepříjemnost inventáře a občasného bloudění při questech je KotOR nadprůměrný zážitek i pro člověka neznalého Star Wars... i když né takový jako pro znalého.

Pro: příběh, souboje, rozličnost předmětů

Proti: občas grafika, inventář, některé questy

Ani zdaleka to není nejlepší RPG všech dob, ale skvělé RPG to je.Příběh nebyl špatný, ikdyž se nesl v typickém Bioware stylu (DOBRO vs ZLO, žádná grey area), souboje super, no a jsou to SW, takže skvělá atmosféra.
Kdysi když jsem byl ještě celkem mladý jsem nějak netoužil po tom objevovat starší hry . Zbytečná námaha a navíc zrovna vycházelo hodně dobrých her. Dostal jsem se k Mass Effectu od studia Bioware a ten jsem jedním dechem dohrál. Příběh se mi moc líbil a také jsem věděl že mistři žánru Bioware měli za sebou velmi úspěšný titul... Knights of the Old Republic (dále jen KOTOR). Moje láska ke kvalitnímu příběhu, Star Wars i touha smazat kulturní nedostatek. Tak jsem chvíli prudil bráchu aby mi pučil pálené CD s KOTOREM. Nakonec se poddal a KOTORA mi nainstaloval. Začínám hru vybírám si postavu (Plešátý černoch-válečník :)). Začínám podle mě celkem dynamickým začátkem (Bitva se sithy na lodi. M-A-S-A-K-R) A tak se dostávám až na konec hry. Příběh ohodnotím na jedničku a i když jsem ho znal již před dohráním (koukal jsem na průběh hry když pařil brácha) moc dobře jsi vzpomínám jak jsem nemohl dostat oči jinam než na obrazovku. Grafika je na svou dobu celkem pěkná a nemám co bych vytkl. Bojový systém je úplná bomba, nechápu jak se někomu múže nelíbit. NPC jsou taky hodně dobří mám pocit že každá NPC mě aspoň něčím zaujalo. Nejradši jsem měl Droidi, Juhani a Mandaloriana. No možná malinko mohli dát víc filmečků, myslím že dokázali že je dělat umí. Vylepšování zbraní... s tím jsem se opravdu natrápil komu mám dát ten meč, komu ten blaster atd... Hra mě zaujala, pobavila a donutila chvilku na ní rozjímat (jako jedna z mála). Krásných 95 %.

Pro: Grafika, bojový systém, NPC, příběh

Proti: Mohlo být více filmečků

Po dohrání serie Gothic jsem si myslel, že už nenajdu lepší RPGčko, ale.... našel jsem. KOTOR je bohužel pouze RPG, není moc akční ale to vynahrazuje skvělými bojovými efekty, za to, že moc nemůžeme ovládat postavu, to fakt stojí. Chyběli mi také skoky a vadil mi takový, mno, rovný svět, myslím tím to, že máme obrovskou poušť ale já si můžu hrát jen na malém písečku uvnitř ní. Vadila mi ještě jedna věc, a to němý hrdina, kliknete na text, a on né že by spustil mluvit, on mu to řekne během jedné vteřiny a cílová osoba ihned odpovídá.
Jinak: parádní příběh, výborné vtažení hráče do děje a samozřejmě nezapomenutelný řád Rytířů Jedi, který vzkvétal jén jéjé.

Pro: Příběh, vtažení hráče do děje, postarání se o to aby se hráč nenudil (a to opravdu všude)

Proti: omezení pohybu, jen nepřímé ovlivňování boje

Perfektní přenesení úžasného universa Star Wars do špičkové hry. Tahle hra moc komentářů nepotřebuje, je to legenda na poli RPG a Bioware zde ukázali, co v nich je. Famózní hra.

Pro: Příběh, Star Wars, cestování mezi světy, absolutně skvělej HK-47, jeho hlášky jsou perfektní, vlastní meče

Proti: Nic zvláštního.

Opravdu, Hvězdné Války sem si vždy užil, ale nijak zvlášť nevyhledával, ovšem hra mě příjemně překvapila. Zpracování je bezesporu chytlavé a navšívíte během svého putování několik světů, takže o nudě nemůže být řeč. kdo by odolal světelnému meči a když si navíc můžete měnit jeho barvu dle libosti... zkrátka milovníci Hvězdných Válek si rozhodně přijdou na své a nejen oni.

Pro: Několik světů, dabing jiných ras, světelný meč

Proti: Chvíli trvá, než dostanete světelný meč, jinak nic příliš proti

-1 +3 −4
Zezačátku jsem se snažil odpodídat v dialozích a jednat podle svého. Začal to se mnou jít z kopce (rozumněj: do čevena - k temné straně síly), což sem nepochopil. Hra je moc černo-bílá. A to je jediné mínus. Příběh dobrý (žádný kýčový hraní si se sílou jako ve dvojce, kde to bylo hodně na opováženou - silou vůle může jeden jedi/shit(/sith) zničit celý vesmír? WTF?), postavy a interakce mezi nimi taky dobrá, hrátky s krystaly ve světelném meči BOŽÍ.
-2 +3 −5
Odfláklá hra s jedním povedeným příběhovým zvratem a pár slušnými parťáky.
Celé je to nešťastně rozkročené mezi RPG typu Baldur's Gate a akci á la Mass Effect, přičemž to nenabizí herní hloubku jednoho a ani filmovost nebo akční souboje druhého.
Level design je buď odbytý (planeta Wookiuů, Tatooine) nebo vyloženě otřesný (stoky pod Tarisem, chrám Rakatanů). Samotný boj nepředstavuje až na pár bossů výzvu, s taktikou heal+force lightning se dá vydržet prakticky po celou dobu hry.
Zachraňuje to jen závěrečný rozkol mezi parťáky a onen povedný zvrat, ale i tak to stačí sotva na lehký nadprůměr.
-8 +10 −18
Je to dobrá počítačová hra a hrála se my moc pěkně. Je dobře, že tam je světloví meč, ale škoda je, že tam nemůžu hrát za Dard Vadera a Dard Malla, ale aspoň tam je hodně kamarádů Boba Feta. Někdy sou i neviditelní jako duch. Líbilo se my, jak tam můžu lítat ze svou lodí Eben Howk po vesmíru a taky jak sem hrál karty s číslama do dvaceti. Jednou sem i vyhrál 200 korun.

Tuto dobrou hru jsem hrál 29 hodin a 92 minut, takže skoro 30hodin.

Pro: světloví meč, kamarádi Boba Feta, Eben Howk

Proti: není tam Dard Vader a Dard Mall

-8 +13 −21
Interface - snáď najhoršie UI aké bolo kedy použité v RPG hre do tej doby (neskôr s prehľadom prekonané Oblivionom)

Dialógy - Všetko je bielo čierne. Od začiatku dialógu viete, že na konci bude na výber medzi dobrom a zlom a nič iné.

Načo mi dialóg, pre lásku božiu, dáva možnosť povedať: "serem na vás", keď na to aj tak dostanem vždy odpoveď, že nemám na výber. Samotná hra ďalej potom posunie dej akoby som s tým súhlasil, prepíše sa chaotický journal a všetko sa tvári že je v poriadku.

Gameplay - Presne ako v NWN, debilné debny na každom rohu, v každej 3-4 predmety, ktoré vás po čase už ani nezaujímajú, a vôbec ich nepouživate pretože hra je dostatočne ľahká aj na najtažšej obtiažnosti bez nutnosti nejakých piplačiek s bufovaním. K tomu samozrejme otrasný inventar.

8 rôznych NPC u ktorých je background riešení systémom zdĺhavych a najmä designovo-nudných sidequestov, ktoré sa otvarajú POSTUPNE ako sa prebojovávate hrou - presne ako v NWN, postavy ak mate prilišný záujem, sucho odpovedia "Zatial sa o tom nechcem viac baviť". Pre hráča ako ja, čo chce vidieť/dokončiť všetko čo sa dá, je to nočná mora. V istom momente som vychádzal a vchádzal naspäť do lode a vždy vybral iných companionov (len vtedy je z nejakeho dôvodu možne meniť partákov) iba preto aby som posunul dalej ich side quest. Geniálne.

Lokácie sú miniatúrne, citadela postavená na vodnej planéte je fajn, škoda že z nej uvidíte 2 haly, jednu kantýnu, jeden sklad a jeden recruitment office. Za to bojové lokácie hýria miestnosťami a koridormi. Naštastie, súboj je tak jednoduchý, že väčšinou to celé iba prebehnete a jediné čo vás ako tak zdrži je lootovanie tých debilných debien(ARRGH).... Toto sa dá prakticky povedať o designe každej planéty (a každej hry od Bioware po KOTOR) - vždy pristanete v nejakom campe s kantýnou a obchodom. Tam poberete pár questov, a hop šup ide sa strielať do inej (a jedinej možnej) zóny s háfom nepriatelov. Bomba, design odbavený za 5 minút.

D20 - V hre sú 3 povolania: podľa pen and paper pravidiel by ich malo byť najmenej tucet. Je to akoby v Baldur's Gate dali mága a fightera a ostatné škrtli. Pri tvorbe postavy nie je jasné ktorá schopnosť čo presne robí. Pričom rozdiel medzi abilitami je obrovský. Množstvo tých špeciálnych schopností sú zbytočne a nič nerobia. Využijete v podstate len pár. To však z popisu nie je jasné a tak zrejme pár featov vyplytváte na blbosť ktorú ani nepoužívate.

Dej - Typické klišoidné star wars ako vyšité z priemerného blockbustera.

Hru som dohral, takže zrejme by som sa mal spomenúť aj nejaké pozitíva, ale ona jednoducho žiadne nemá. KOTOR je v niečom priemerný, v niečom podpriemerný, a ako celok je do istej miery aj hratelný. Zábavnú hru si však predstavujem úplne inak.
-16 +18 −34
Tahle hra se mi dost znechutila tím jak mě nacpala do role rytíře Jedi. Ať jsem se snažil sebevíc tak ti dědci v té radě si vždycky našli cestu jak mě zapsat do řádu. Hru jsem stejně hrál bez světelného meče.
Rozhovory nebyli nejhorší, ale mohli se více snažit. Zvlaště pak rozhovory s tou Bastilou o síle. Na ty jsem sílu neměl. Taky se mi moc nezamlouvala volba kouzel a musel jsem je stejně nakonec zabít hrubou silou. Taky příbeh se mi zdál pofidérní s Bastilou a její všespasitelnou Battle meditation.
No a abych jen nehanil tak grafika je výborná a prostředí vypadají hezky.

Pro: Star Wars, Grafika.

Proti: Podivný přiběh, kouzla.

-27 +4 −31