Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Star Wars Battlefront: Outer Rim

22.03.2016
kompatibilní
70
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Outer Rim je prvním placeným rozšířením pro hru Star Wars: Battlefront. DLC přidává zejména čtyři nové mapy – SoroSuub Refinery / Pipelines (továrna na imperiální planetě Sollust, rodiště Niena Nunba a Sullustanů) a Tatooine Jabba's Palace / Palace Garage (interiéry a exteriéry Jabbova paláce na planetě Tatooine, rodiště Greeda).

Do základní hry se také přidá nový režim Extraction (jeden tým brání zásilku, než dorazí zásobovací loď a druhý tým se snaží tuto transakci překazit), dva noví hrdinové (imperiální lovec odměn Greedo a povstalecký odstřelovač Nien Nunb), dvě primární zbraně (puška Relby V-10 a blasterová pistole DT-12) a tři nové hvězdné karty (Scatter Gun, Dioxis Grenade a Adrenaline Stim).


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 65
V pořadí druhé DLC toho přináší o malinko víc, než minule. Přesto si však nedělejte žádné velké naděje, jedná se prakticky o typický EA-produkt-přídavek, který mohl úplně v pohodě být v základní hře, což by jí v konečném výsledku pomohlo. To by ale manažeři v EA nebyli manažeři v EA, aby na něčem nevydělali.

Outer Rim pokračuje ve strategicky naplánovaném uvolňování obsahu: opět přidává nové mapy, tentorkát dohromady 4. Všechny opět věrné buď filmovým originálům a nebo detailním popisům z knih a dalších médií. Je zde tedy naplněn standard, který tvůrci ustanovili v základní hře.

Herní mód Extraction je také opět celkem trefa do černého, byť úspěšně ubránit náklad před útoky nepřátelské strany mi přišlo dosti obtížné, místy až nevyvážené. Jako nápad to ale beru a s implementací problém nemám.

No a představte si, co vývojáři přidali: hrdiny! Ano! Kdo by si nechtěl zahrát za Greeda a nebo - a teď se podržte - za Niena Nunba! No nekecám! Fakt! Nien Nunb - ikonický hrdina z bitvy o Endor se vrací, aby kopal zadky a dal zabrat imperiálním stormtrooperům!

Jo, je to pecka. A abych to uzavřel stylově, udělám to slovy právě Niena Nunba:

"Hehehehehehe...."

Pro: Vypadá to hezky, nový herní mód, Nien Nunb?!

Proti: Nikdo to nepotřebuje, za hodně peněz málo muziky, Nien Nunb?!

+7