Star Wars Battlefront: Bespin

21.06.2016

rozšíření

Bespin je druhým placeným rozšířením pro hru Star Wars: Battlefront. DLC přidává pět nových map – Cloud City (převážně externí část Oblačného města), Administrator's Palace (interní část Oblačného města), Bioniip Laboratories (městské náměstí a laboratoře kybernetiky), Carbonite Freezing Chambers (místnost mrazící komory a přilehlých interiérů) a Bespin Airspace (vzdušný prostor okolo Bespinu).

Do základní hry se také přidá nový režim Sabotage (povstalci se snaží zničit tři generátory na tibannový plyn, které pohánějí paprsky znemožňující odlet jejich lodí, zatímco impérium se snaží této sabotáži zabránit), dva noví hrdinové (legendární pašerák Lando Calrissian a chladnokrevný nájemný lovec Dengar), dvě zbraně (blasterová puška EE-4 a blasterová pistole X-8 Night Sniper), oblačné vozidlo a tři nové hvězdné karty (Scout Binoculars, Shock Grenade a Disruption).

Třetí DLC k Battlefrontu nás vrací do oblačného města z Impérium vrací úder. Yay! Co zde čekat? V podstatě to samé co minule, opět za peníze: nové mapy, nový mód, nový hrdina... a to je vše.

Bespin je opět oku lahodící. Podíváte se ven i dovnitř, projdete ikonické lokace z filmu a pokud to stihnete možná se i proletíte mezi mraky v oblačném vozidle. Takže novou mapu máme: Check!

Herní mód Sabotage jsem zkoušel jen párkrát. Nidko to moc nehrál, takže připojit se do hry bylo dost obtížné. Když se mi to ale podařilo, docela dobře jsem si zahrál. Nebylo to nic extra, prostě takový match na pár minut, ničím se to nijak extra nevyjímalo. Prostě ok. Takže, nový mód máme taky: Check!

A kohopak nám vývojáři předhodili zde? Tentokrát přišli s těžkým kalibrem, neboť se vrací sám Lando Calrissian... a Dengar. Kdo si nechtěl někdy zahrát za bezejmenného lovce odměn z páté epizody, který byl tak nějak vystřižen, ale byl tam! A tedy, nový známý hrdina a jeden WTF hrdina: Check!

Baví tohle ještě vůbec někoho číst?

Pro: Vypadá to hezky, nový herní mód... a nic dalšího.

Proti: Nikdo to nepotřebuje, za hodně peněz málo muziky