Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Star Wars Battlefront: Battle of Jakku

01.12.2015
kompatibilní
63
7 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Battle of Jakku je zdarma dostupným rozšířením pro všechny majitele Star Wars: Battlefront. DLC je založené na filmu Star Wars: Síla se probouzí, na základě kterého přidává do základní hry dvě nové mapy odehrávající se na pouštní planetě Jakku – Graveyard of Giants a Goazan Badlands. Do základní hry se také přidá nový režim Turning Point (povstalci se snaží obsadit tři kontrolní body v imperiálním držení a po případném úspěchu dobýt také jejich základnu).


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 60
Nuže, jedná se o první DLC k Battlefrontu, který tak nějak skoro ani nestojí za zmínku (ale tak to je víceméně u všech dodatků k této hře).

Malý, zdarma dodaný výprdek od vývojářů, inspirovaný lokacemi z filmové sedmé epizody. Pochopitelně slouží hlavně jako marketingový produkt, lákající tehdy na dlouho očekávaný film.

Mapy samotné vypadají jako zbytek hry velice hezky a dovedu si představit, že by se v nich člověk mohl procházet hodiny při průzkumu v rámci nějaké adventury nebo příběhové FPS. Takhle si toho příliš mnoho neprohlédnete, ale to už asi nejspíš u multiplayerové akce nikdo asi ani dělat nechce.

Herní mód Turning Point mi přišel taky celkem fajn, docela jsem se v něm v rámci možností vyřádil a přijde mi, že se dobře zařadil mezi základní sestavu z původní hry.

Víc o tom nějak není co říct. Bylo to zadarmo a zaplaťpánbůh. Kdo by za tohle taky vyhazoval peníze?

Pro: Vypadá to hezky, nový herní mód, je to zadarmo

Proti: Nikdo to nepotřebuje, je to v podstatě jen reklama

+8