Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Splasher

70
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
07.02.2017 PC
26.09.2017 PS4XOne
26.10.2017 Switch
Vývojáři:
Splashteam
Oficiální stránky:
http://www.splasher-game.com
V této 2D plošinovce se ujímáte role jednoho ze Splasherů, zaměstnanců obrovské továrny na výrobu barviv v dystopické budoucnosti. Když zjistíte, že váš šéf, chamtivý doktor se jménem Docteur, zneužívá vaše kolegy dělníky k nebezpečným experimentům, rozhodnete se mu postavit a své kolegy osvobodit.

Cílem hry je v každé z více než dvaceti úrovní proběhnout do cíle, přičemž se klade důraz především na rychlé reflexy, přesnost a rychlost. Doktorova futuristická továrna je zaplněná smrtícími překážkami nebo nepřáteli a jakýkoliv kontakt s nimi znamená návrat k poslednímu checkpointu. Naštěstí má váš vzbouřenec k dispozici svou stříkací pistoli naplněnou dvěma barvami. Lepkavá růžová hmota vám umožní běhat po stropech či svislých stěnách a s pomocí žluté se můžete katapultovat do vzduchu. Kromě barev disponujete i modrou vodou, která naopak smyje tyto barvy a na malý okamžik zmate vaše protivníky.

Hra byla vytvořena ve spolupráci se známými speedrunnery a její zaměření na rychlost se promítá i v možností projet si každý z levelů ve speedrun módu a porovnat si svůj čas v online tabulkách.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.