Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

SpellForce 3

07.12.2017
83
6 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Třetí pokračování série real-time strategií SpellForce se odehrává několik let před prvním dílem SpellForce: The Order of Dawn. Rebelie čtyř šlechtických rodů byla poražena, avšak válka zdevastovala celé království Nortander a zanechala zemi rozdělenou. Královna Ayelith byla raněna v poslední bitvě a leží v bezvědomí. Místo ní železnou pěstí vládne velitel její armády a v království vzplály hranice, neboť nenávist k mágům je všudypřítomná.

Třetí díl klade větší důraz na RPG prvky, kdy rozvíjíte několik hrdinů. Děje se tak nejen přes klasický strom dovedností a statistiky, ale i prostřednictvím příběhu, který má být na poměry strategií velmi silný, spíše na úrovni příběhových RPG.

Zejména pro případné hráče multiplayeru hra obsahuje tři vyvážené frakce, kdy se můžete ujmout vedení nad lidmi, elfy či orky. Každá z nich pak k boji přistupuje odlišným způsobem a jednotky se tak liší nejen vzhledem, ale i dovednostmi.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.