Mrzí mne ta osekaná strategická část, ve které mají jednotky nezajímavé schopnosti a frakce se málo liší. Fanoušci RPG asi budou hodnotit lépe.
Graficky je to nádherný, ale fakt se po čase ten celkem komplexní příběh trošku rozpadá. Ale co mě štve nejvíc je fakt, že hra strašně špatně pracuje s postupem, na který očividně není připravená a to se snažím jít opravdu přímočaře. No až dohraju, tak napíšu komentář, kde to vysvětlím. I tak je hra ale dost zábavná!
Ono to je naozaj krásna hra, bugy som si zatiaľ nevšimol, kúpil som včera a hrám "iba" 15 hod.
Snahu zase na tom vidno, evidentne "niekto" urýchlil vývoj. Možno je to graficky najkrajšie komorné RPG, aké ste videli.
Má někdo rozehráno? Já už to smažim cca 16 hodin a fakt mě to baví, ale čím jsem v příběhu dál, tím zabugovanější mi to přijde :-(
Nechápu proč na tomhle webu není možné přidat vydavatele. Vím které hry vydal Ubisoft, EA nebo Nordic a určitě by se mi to lépe hledalo podle nich místo nějakých malých vývojářských studií.