Lidi, dlouho jsem měl půjčený xbox joystick od bráchy a on ho už chtěl zpět. Dnes jsem si koupil PS3 joystick a místo symbolů mám 1234 čísla,ale je to naprosto prohozený ty tlačítka, obráceně. Když chci manuálně ty tlačítka mapovat, tak to prostě vůbec nefunguje.

Nějakej nápad máte? Nechápu kdo tyhle ptákoviny tam vymýšlí, proč to prostě nejde jednoduše mapovat, když už je to tak konzolová hra...
@Zoltan (komentář): Tim, že tě baví plnit vše co hra nabízí je dáno faktem, jak je komplexní, je to takovej řetězec a je to prostě více funny. Ať jsem dělal cokoliv za Weina, furt to pro mě byl badass. Měl jsem z něj respekt za každejch okolností.
Taky mám Sleeping dogs rád, místo dvojky jsem tenkrát shlednul několik starších filmu Johna Wooa:)
Lidi, jedna věc mě ale štve: nemám plný upgrade u triády a při opakováním hraním misí nemůžu udělat všechny tři trojuhelníky, i když mám soupravu na 15% xpček navíc. Jak mám sakra docílit plnýho hodnocení?
Tak až nyní jsem přišel na to, že díky progresu v policejních skillech si můžu vzít z kufru policejního auta nějakou zbraň. To je naprostá párada. I při druhém hraní nevím, co mám dělat dřív, vůbec nestíhám všechny ty aktivity...
@David_Cravford (19.10.2017 23:32): Ono zálohování je spíše jistota pro ty nejdůležitější dokumenty. Ale co se týče savů, tak u Steamu, U-play, Origin to není třeba, protože to stačí nastavit na ukládání do cloudu. Tuším, že to je automatické, ale lepší si zkontrolovat, jestli to není vypnuté, pokud máš hry, kde ti na savech záleží.
@David_Cravford (19.10.2017 21:49): Jako věřím ti. Spíše mi šlo o ten cloud u originálek, kde se to hodí na net a aktualizace windows s tím nemá nic společného. Může se to smazat lokálně, ale na netu to zůstane a z toho se to může stáhnout zpátky. Proto nechápu, že někteří měli problémy u originálních verzí s cloudem. Co se týče smazání savů, tak to se stát může při aktualizaci, i když by to dělat nemělo. Ale pořád je dobré si určité důležité věci zálohovat, i když se jim nejspíš nic nestane. Jen tak pro jistotu.
@CrocoRay (19.10.2017 21:05): No takhle, mě to prostě nabízelo aktualizaci a nemohl jsem se vrátit do hry, pač Sleeping dogs mi nejde minimalizovat, nebo jde, ale pak to musim celé zapnout znova. Stalo se mi to tak několikrát, že jsem třeba něco nechtěně zmáčkl ale až při tý aktualizaci mi to smazalo při dalším spuštění všechny savy.
@David_Cravford (19.10.2017 20:22): Jako vymazat může, ale cloud to háže na net, takže docela nechápu, kde by tam byl problém. Ledaže by nějak zapli hru a nahrálo to hned ze startu novou pozici a přepsalo staré savy, ale tahle situace by též neměla nastat, pokud člověk záměrně nevypne net a nepřeklikne se pak, že chce savy nahradit. U U-play to tak šlo u AC: Unity, kde nešly normálně smazat a vždy to nahrávalo z cloudu nejnovější.
@CrocoRay (19.10.2017 19:56): Četl jsem na netu, že s tim save se to dělo i lidem, co maj definitivní edici a probírali to na steam forech. Prostě se to stalo. Problem byl v tom, že na netu nikde nebylo nějaké řešení, tak jsem byl zoufalej, ale naštěstí jsem to vyřešil tak cajk.
@David_Cravford (19.10.2017 18:34): OK, možná jsem trochu vypěnil, ale nemám dobrou náladu a tahle věc mi u tebe docela vadila, že často hledáš chyby jinde. Šlo to vyřešit více způsoby, ale nevím, jaký jsi použil ty. A co se týče upgradu, tak mazat by to nemělo, ale to neznamená, že nemůže.

Každopádně Steam to ukládá tak jako tak do cloudu, takže tohle je velká výhoda originálek, takže stěžovat si u warez verze na ztrátu savů v takové situaci, je prostě hodně nefér.

Co se týče bugů, tak to ti samozřejmě neberu a máš pravdu. Ale to je zase jiná věc, která s tímto moc nesouvisí. Originálky mají svoje nevýhody, jako třeba tebou nenáviděné updaty. Jen se budu opakovat, že problém tady byly ty savy.
@CrocoRay (19.10.2017 17:41): Sleeping dogs si koupit chci i se všemi DLC, tu definite edition, ale má to vyšší hw. A myslim si, že i lidi co si koupí origoš, se setkaj s nějakým bugem. Platí to třeba u blacklistu, kterej mám v originále a třeba se mi kolikrát neukládalo rozlišení, nebo vypadával zvuk v cut scénách.
Úžasný, aktualizace windows 10 mi smazala obě uložení pro sleeping dogs. Naprosto fantastický, tleskam. Já to nechápu fakt, kram posranej... jak se to může smazat?!!
@Strady (16.10.2017 20:25): Ten novej film s Chanem vypadá naprosto výborně. Trošku mi to zápletkou připomíná 96 hodin s Neesonem, kterej považuju za strop akčního žánru.
Mrkni na film The Raid: Redemption, tam jsou brutální akční scény ;-)
@Mendoza (17.10.2017 12:29): Jop, už jsem si to taky zjistil, ty exp boost DLC tam naštěstí nejsou, ty s těma prachama bohužel jo, stejně jako dalších x nepotřebných zbytečných DLCček ...

EDIT: Sakra, ono se to tady už řešilo a dokonce jsem k tomu i něco psal? :D To je s moji pamětí tudíž docela špatné :D Každopádně dík znovu za info :)
@Strady (16.10.2017 20:39): Jj, ta to právě takto měla, Definitivní edice je udělána tak, že jsou všechna DLC již obsažena a nejdou nijak (nebo nevím jak) deaktivovat. Snad někdo jiný ví víc ...
@Strady (16.10.2017 20:31): Jasný, pochopil, jenže Definitive edice je má ty DLCčka zakomponovaný do sebe, tudíž se neinstalují zvlášť, tudíž je nejde deaktivovat tak, jak píšeš. To už jsem bohužel zjistil hned po koupi hry. Prvně jsem hru dohrál ještě v normální edici a tam šlo DLCčka mazat odstraněním jednoho souboru v adresáři hry, tady to bohužel takto nejde.
@themacs (16.10.2017 20:27): Jednoduše Steam knihovna Sleeping Dogs a tam vrámečku budeš mít vypsaný všechny DLC které vlastníš. Ty si vybereš podle zaškrtnutí které chceš nainstalovat. Snad jsi mě pochopil?

Edit: Rámeček Stáhnutelný obsah

Ještě je lepší, dát v Knihově - Sleeping dogs -Pravím tlačítkem Vlastnosti - a záložku DLC!!
Neví náhodou někdo, jak z té Definitive Edice odstranit některé DLCčka? Myslím tím ty "zjednodušovací DLCčka", které dávají prachy a XP, opravdu to tam nechci.
Tak mám to rozehraný podruhý. Na prvním savu už nemůžu mít úplně 100%, pač mi chybí jeden skill u triádů. Celkově mi ale 99% dohrání zabralo něco okolo 30ti hodin. Baví mě nesmírně voice acting a filmečky.
Musim uznat, že sleeping dogs maj absolutně nejlepší theme písničky. Badass... úžasný instrumentálky.

A několik chvatů je fakt hustejch. Odraz od zdi a kop ze vzduchu, nebo "ong bak" loket na hlavu či kop od země a k tomu hvězdice.. luxus. Si někdy přijdu jak Boyka :D
@JohnCZ (22.07.2017 15:48): jo, souhlas. V rámci žánru je u mě Mafia=Sleeping Dogs>GTA5 a pak ten zbytek za nima. Baví mě city akce furt dost, ale narvat do nich persistentní svět, branching questy, interaktivní dialogy...byly by ještě lepší. Jenže to holt chce příliš mnoho práce, času, peněz a talentu.

@David_Cravford (22.07.2017 15:58): jestli myslíš tu muziku z nich, tak já kdysi našel nějakej výcuc gamerip na torrentech :)
@Paul (22.07.2017 15:38): Tohle je přesně ten problém, co mám s moderními open world hrami. Nehrají se špatně, mám rád otevřený svět, baví mě ho prozkoumávat, ale často na mě taková hra ze všech stran řve, že je to opravdu jen šablonovitá hra a často mě omrzí, než ji stihnu dohrát. Chybí mi trochu nějaká hloubka a komplexnost. Osobně mám radši menší a promakanější svět, než neosobní město zaplněně generickým obsahem. Ten Witcher je fakt úplně krásný příklad a navíc je úsměvný fakt, že ta hra je vlastně docela rozlehlá a přesto iluzi komplexního světa umí navodit velmi dobře.

Jako děcko jsem si přál 3rd person hru v otevřeném světě odehrávající za druhé světové války. Poprvé mi tu vizi z části splnil až The Saboteur, ale ten měl také své mouchy. Dodnes mě mrzí, že Pandemic padl a pokračování nikdy nevyšlo. Bylo to mnohem lepší, než ty poslední Assassin's Creedy.