@David_Cravford (22.07.2017 15:09): Hra nejde uložit na konkrétním místě, po nahrání se pokaždé objevíš v bytě. Takže když skončíš na druhém konci města, tak musíš po nahrání pozice znova jet tam kde už jsi jednou byl. Kecáním myslím normální dialogy s volbou odpovědí. Na městských akcí je úplně komický, že krom filmečků kolikrát příběhové postavy ve světě ani nepotkáš, protože tam prostě nejsou, potěmkin.
@GodOfTheSick (22.07.2017 15:04): tak to nevim, asi hrajeme odlišné hry, ale když zmáčknu tlačítko a jdu do menu, můžu si dát "save game" a pod tim mám i "load game" :-))))) takže z toho vyplývá, že hra uložit jde. Můžeš si mimochodem vzít taxíka, kterej tě během dvou sekund odpraví k misi. A pokud chceš kecat s NPCčkama, tak gta 5, kde zmáčkneš tlačítko a Majkl bohužel spíš nadává lidem kolem sebe. Mě se i ve sleeping dogs stávalo, že nějakej lupič ukradl paní kabelku a to neprobíhala žádná mise a v klidu jsem jí to vrátil.
Že to má atmošku a super souboják nic nemění na tom, že to kopíruje stupidní GTA šablonku. Ha nejde uložit, takže pokaždé musím vyběhnout ze stejného baráku, z garáže vytáhnout auto, dojet na místo, kde začíná mise a tedy skutečné hraní. Všechno předtím je jen otravné kolečko zbytečných činností. Pořád čekám, kdy někdo konečně udělá městkou akci s fungujícím světem jako je tomu v RPG. Čili že se v něm budou procházet lidi, s kterými půjde normálně pokecat, z toho se bude odvíjet příběh a mise. A ne že místo lidí svítí na zemi světýlka, které spustí příběhovou animaci po jejímž konci všichni zmizí neznámo kam. A když vystřílím půlku ulice, tak to bude mít svoje následky a ne že se tam za pět minut budou zase procházet davy jakoby nic...atd.

@M.a.t.t. (22.07.2017 12:39): Kvůli akci? Však Watch Dogs 2, Mafia 3 jsem z těchto důvodů už vynechal...
Koukam že tady se diskutuje už snad měsíc, nechce se mi to pročítat, ale jen chci vyjádřit souhlas s Paulem. Tohle je můj vůbec nejoblíbenější GTA klon pokud škrtnu Saints Row (jakožto parodii).

Vůbec nejraději na Sleeping Dogs mám to, že někde nedáte chlápkovi po hubě a nenesypou se na vás policejní vrtulníky a celá armada nespustí palbu jak na divokém západě. Když to po mě hra nevyžadovala v misích, tak jsem snad nepoužil za celou hru zbraň.
@Paul (22.07.2017 13:43): Souhlas a výjimečně mě bavily i ty minihry a vedlejší činnosti a to tak, že jsem splnil snad všechno, co se dalo a ani se do toho nenutil. Karaoke byla sranda.
Zrovna Sleeping Dogs vyčítat že není dostatečně originální..

má supr distinktivní settinga atmosféru, kvalitně napsanej příběh, souboják lepší než prakticky jakákoliv jiná city akce, perfektní muziku, příjemnej freerunning, kaskadérský kousky při jízdě..
Prakticky každej jednotlivej aspekt je tu na vysoký úrovni.
@GodOfTheSick (22.07.2017 10:28): A kvôli čomu ich hraješ? Nakoľko sám uznávaš, že už dlhodobo stoja práve na podobných detailoch a maličkostiach a tebe to nič nedáva, nebolo by lepšie venovať sa ja neviem... niečomu inému? :)
@GodOfTheSick (22.07.2017 10:28): Tak já nevim, co jinýho bys tam uvítal? Mě baví i pro někoho debilní projížďka městem. V GTA 5 jsem nadával, že nefungují benzínové pumpy. Vytunit si oblíbené auto, v noci poslouchat Mirror Park Radio a cestou se zastavit na pumpě, kde bych natankoval. Nebo mě štve, že si nemůžu sednout na pitomou lavičku třeba a rozhlížet se kolem. Mě tyhle maličkosti nesmírně baví. Pokud chceš hru, která má všechno, tak San Andreas, kde cokoliv co v tý hře děláš, má svůj význam a posun ve hře. I chůze, i jízda na kole.
@David_Cravford (21.07.2017 21:29): Pro mě všechny tyhle aktivity jsou úplně zbytečné blbinky. Pokud nemají pro hru žádný význam a chybí motivace je plnit, tak udrží můj zájem tak minutu. Pamatuju se když jsem v GTA5 přijel s velkou slávou na golfové hřiště, udělal dva údery, pak zahodil hůl a šel znuděně pryč. Stejné to je i v Sleeping Dogs. Karaoke, poker...jednou je to ok, podruhé už je to nuda. Kvůli tomu městské akce nehraji. To je právě jejich problém, že za 15 let se žánr nikam nepohl, je to furt to samé a snaží se to zachránit milijónem vedlejších aktivit, které by jako samostatné hry nikdo nehrál.
@Korbitch (21.07.2017 22:59): za prachy, prostě čtyři bojové kluby, kde musíš v šesti kolech sejmout určitej počet nepřátel.

jinak nejvíc mě rozsekává cock fighting, kdy animace je šíleně zasekaná, amatérská a dva týpci u toho dělaj ty hovadský gestikulace a kohouti za doprovodu epický písničky po sobě skáčou. totální nářez
@orromis (21.07.2017 19:21): Jojo, je to kopírka GTA a nic origoš. A pokud jde zahodit zbraň na rozdíl od GTA, hned vidim narážku :-) já mezi sleeping dogs a gta 5 vidim spoustu rozdílů. netušil jsem, že v pětce můžu zpívat karaoke, sbírat sošky, hrát poker, můžu dělat parkour, že můžu dělat policejní mise, chodit se učit nové chvaty, rozbíjet huby v bojových klubech, sbírat kufříky s penězma, využívat sekáčky na maso, nože, házet to po nepříteli... mám pokračovat? :)
Čekal jsem, že tam bude víc odkazů na místní kultůru, ale jsem v půlce a nic moc teda. Celkově jenom GTA kopírka se všema tradičníma kravinama bez snahy se odlišit a udělat to líp. Ale kulomet nejde schovat do kalhot a musí se zahodit. Snaha o realismus nebo designérská chyba?
@Kwoky (13.07.2017 15:06): Já to zatim vidim na 95%. Moc mě nebaví ty přehnané mise pro triády, kdy všechno eexploduje, máš za sebou 50 motorek a 30 aut a všechno jen střílet. Policejní mise jsou výborný ale :)
@David_Cravford (13.07.2017 14:34): Hrál jsem demo a vůbec mě neoslovilo. Ale dám tomu ještě šanci, až bude plná verze v nějakém bundlu :)

Je fakt, že už si ani nepamatuju, co se mi na tom nelíbilo. Hodnocení jsem tedy zatím sundal.
lidi, proč když nahraju přes bandicam fighty v klubu, tak hra mi jede 60 fps pořád ale video se trhá jako prase? čim to je?
Aha, tak už vím proč jsem to prvně zapíchl. Tam není možné hrát na šipkách, páč jsou napevno nastaveny pro telefon a rádio. Naštěstí se našlo řešení.
Jinak jsem to nějak vyřešil a bavim se pořád královsky. Těch vedlejších aktivit co tam je a těch mini misí... hlavně ukrást auto na ulici a vyfasovat za to balík peněz. Už jsem si koupil nissana gt-r, tedy takovej podobnej model tam. Ramování civilistů autem je fakt sranda :))
@Paul (12.07.2017 00:47): ale vážně, proč ta hra musí takhle přehnaně navyšovat levelost? kor nemocnice skoro 20 tisíc mi bere :-D střílet moc nemůžu, pač se objevují policajti a zastřelej mě. měl jsem v plánu dát stovku jako ty, ale tyhle voloviny mě hodně pijou krev, protože tam to záleží na náhodě a já tohle moc rád nemám.
@Paul (11.07.2017 23:18): fajn, takže už mě to spíš opět začíná srát. eliminuj 18 týpků co na tebe jdou s nožema, no děláš si prdel? Furt tam umírám, to prostě nejde. to je totálně stupidní a upřímně, z těch bitek jsem přejezenej... tak je chci srazit s autem a oni si vesele vstanou. kuchám do nich co to jde, mlátim jim hlavu o omítku a vstanou... se na to můžu vysrat.
Jak moc se tam střílí? Jenom se promlátit hrou až na konec asi nepůjde? Takže bude nutná kombinace gamepad+klávesenice/myš.
Tak už vim, odkud Gareth Evans převzal příběh pro The Raid 2: Berandal. Sleeping dogs - polda v utajení, přitom se dostane na vrchol v té mafii a začne se u něj projevovat pár sympatií vůči mafíkům. Přestřelka na svatbě byla úžasná... trošku mi to stylizací připomnělo můj oblíbený jihokorejský film - Ajeossi, kdy Bin Won vykosí celou vilu s nožem a zbraní. Některé mise, kde nejde tolik o akci (sehnat dort/šaty) se mi hodně líbily svojí alternativou. Sleeping dogs válí.
@Paul (08.07.2017 13:26): Možná se budeš divit, ale když dělám policejní mise, tak si dávám pozor na to jak jezdim, protože chci úrovně dokončit na 100% a neničit majetek či nezabíjet ty lidi. Tam mi na tom dost záleží. Ale jinak samozřejmě o volným čase vezmu rychlé auto a zabijím lidi. Dokonce se mi za to dostává i skóre :-)

ještě jsem si užil přestřelku v nemocnici, byla dlouhá. S poldama. Zastřílel jsem si s automatickýma puškama a brokádama, vydržel jsem docela dlouho. Masakr ty přestřelky, brutální jako prase. A interiér je opravdu nádhernej.
Tvle von hraje policajta a vyžívá se v tom jak řvou a vodlítávaj přejíždění civilové :D
Ještě mě malinko štve ta náročnost proti přesile v bitkách, ale jinak to je ultimátní jízda. Mise krom bitek maj originální prvky, které tomu předcházej (karaoke bylo úžasný) a tolik aktivit, že nevim co mám dělat dřív... grafika je prostě nádherná. Na high to hraju na doporučený sestavě bez trhání. Těma aktivitama se to v pohodě vyrovná gta 5....
@Chuck (06.07.2017 18:13): Gamepad, ona ani ta kamera není tolik solidní a vadí mi a je to prostě ovládáním konzolovka. Ale souboje náročné jsou celkem. Ovládání aut je šíleně arkádové, až primitivní to mi nevadí, ale motorky jsou strašný.