Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Skulls of the Shogun

Skulls of the Shogun: Bone-A-Fide Edition

73
6 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
30.01.2013 PCX360WPhone
27.11.2013 iOS
07.09.2014 Android
02.06.2015 PS4
11.07.2019 Switch
Vývojáři:
17-BIT
Oficiální stránky:
http://skullsoftheshogun.com/
Skulls of the Shogun je nenáročnou a rychlou tahovou strategií, zaměřenou spíše na příležitostné hráče tohoto žánru. Pravidla jsou do značné míry inspirovány sérií Advance Wars pro handheldy od Nintenda. V této strategii nic nebudujete, místo toho se jako samurajský generál Akamoto s vašimi věrnými probíjíte skrze čtyři zádušní světy, abyste se mohli stát nemrtvým šógunem. Kampaň na dvacítce map by měla zabrat okolo patnácti hodin a hlavním strategickým prvkem hratelnosti jsou tu lebky, které dáváte chroupat své jízdě, pěchotě i lučištníkům, pokud chcete, aby nabyli podoby i schopností démonů. Vaše mrtvolná armáda se může těšit magické podpoře vraních (vítr), mločích (oheň) i liščích mnichů-léčitelů.

Kvůli své stylizaci a způsobu propagace hra na první pohled vypadá jako produkt pro děti. Při bližším seznámení je patrné, že hra je přes svoji cartoonovou stylizaci především satirickým holdem "samurajské" popkulturní vlny, která zasáhla USA a západní Evropu v druhé polovině 20. století. Nejprve vyšel stahovatelný titul na PC pro Windows Store, Windows Phone a Xbox 360 dne 30. ledna 2013, přičemž Steam verze následovala o pár měsíců později a vyšla jako Bone-A-Fide edice. Ta obsahuje novou kampaň The Forgotten Isles, tři nové mapy pro multiplayer, jeden nový charakter (mnich Tanuki), další achievementy, možnost zapnout vývojářský komentář a mnoho dalšího.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.