Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Shinobi III: Return of the Ninja Master

The Super Shinobi 2

Megasoft •  Sega R&D2 •  M2 Co. (Wii, 3DS) •  Smashing Studios (iOS)
1993
20.08.2007
01.06.2010
26.01.2011
19.12.2013
89
10 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Shinobi III je přímým následovníkem The Revenge of Shinobi a hra byla určena v době vzniku, v roce 1992, na konzole Sega Mega Drive. Postupně se hra dočkala dalších portů včetně té na PC.

Zločinecký gang Neo Zeed, který byl před dvěma lety poražen a jeho aktivita ustala, se nyní vrací pod vedením dalšího představitele černého umění, který je známý jako Shadow Master. Joe Musashi vycítí jeho přítomnost a sestupuje z japonských hor, kde se oddával meditaci a cvičení svého bojového umění ninjitsu. Jeho cílem je zastavit šíření zla a chaosu dříve, než bude pozdě a civilizace bude rozvrácena.

V další části série se na scénu vrací Joe Musashi ve skrolovací plošinovce, která klade důraz na akční rubanici a rychlost. Shinobi je zde vybaven novými technikami pohybu a útoků a čtyřmi speciálními ninjitsu technikami. Hra nabízí 7 rozsáhlých úrovní. Po sestupu z hor shinobi bojuje proti hordám nepřátelských ninjů a obrovskému samurajovi, představujícímu bosse první úrovně. Další souboje probíhají ve výzkumných laboratořích nebo v jeskyních. Jeho protivníci nejsou jen obyčejní ninjové, ale i robotičtí bojovníci ozbrojení lasery a kulomety nebo cyborgové a bossové v podobě mechanického dinosaura. Hra je zakončena soubojem se samotným Shadow Masterem při výstupu do oblak v obrovské letecké pevnosti.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.